Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit vegyek? Melyikkel járnék...

Mit vegyek? Melyikkel járnék jobban? Ps4 v. Xbox 360?

Figyelt kérdés

A kettő között gondolkoztam de nem jutottam sikerre.


1, [link]


2, [link]


Mostanság melyikkel járnék jobban?

Indoklojátok meg hogy miért azt vegyem.

Meg linkeljetek hozzá tv úgy hogy a keret 130k a konzollal együtt + milyen játékokkal izgalmas azon a konzolon játszani.

A válaszokat koszonom!!!!!!!!!!


2013. márc. 2. 12:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Azt vedd meg, amelyiknek jobban tetszenek az exkluzívai, és amilyen barátaidnak/ismerőseidnek van, akikkel esetleg játszanál.


Xbox live-ra külön elő kell fizetni (tehát hogy multizhass), viszont jobb, mint a Playstation network.


PS3-ban van bluray.


Multiplatform játékok általában szebbek Xboxon, és jobb az fps/frame rate, az exlkuzívokban viszont a PS3 a nyerő. Több van, sokkal szebb grafika (és szerintem jobb játékok is ezek, mint az xbox exkluzívjai).

2013. márc. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
A linkből pedig úgy vettem, hogy PS3-ra gondoltál, és nem PS4-re, de ha nem így van, akkor javíts ki :)
2013. márc. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Mármint PS3 vs X360.

Mindkettő jó, PS3 jobb, okok, röviden (mert millió ilyen kérdés van, már fárasztó részletezni, aztán ha mégis X360-at veszel engem az sem zavar):

- több exkluzív

- ingyen multi

- ha mégis előfizetsz multira akkor kapsz rengeteg ingyen játékot


Legjobb exkluzívok PS3-ra: God of War, Uncharted, Gran Turismo 5, Killzone, Infamous, Heavy Rain, Metal Gear Solid 4 (meg a HD Collection, de az boxra is van), LittleBigPlanet, Resistance, stb.


Legjobb exkluzívak boxra: Halo, Gears of War, és igazából ennyi az összes


Legjobb multiplatformok: nagyon hosszú a lista, szóval itt is csak egy töredéket írok, ami épp eszembe jut: Bioshock, Batman, Dead Space, Darksiders, Skyrim, Fallout, Sleeping Dogs, Borderlands, Red Dead Redemption, Assassin's Creed, stb.


65-75 ezer forintból meg elég kevés tv-t kapni, talán egy 32"-es 1080p-s már kijön.

2013. márc. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

A lényeget már leírták előttem, a két konzol tök egyforma, tényleg inkább az alapján érdemes dönteni, hogy a barátaidnak milyen van, illetve milyen exkluzívokkal akarsz játszani

(PS3 exkluzívok között van: Hack & Slash pl. God of War, Heavenly Sword, meg logikásabb játék mint az Uncharted

az Xbox 360 Exkluzívok inkább FPS kategóriásak mint a Halo vagy a Gears of War bár ezek vannak olyan jók mint az Uncharted vagy a God of War)

2013. márc. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Bocs ps3
2013. márc. 2. 16:27
 6/14 A kérdező kommentje:
De nincs wifi a xboxban?én így tudom.de tv tudtok linkelni mert nem tudom hogy milyen csatlakozóknak kell lenni rajta
2013. márc. 2. 16:32
 7/14 anonim ***** válasza:
Új fajta Xboxban (mint pl. amit linkeltél) van wifi.
2013. márc. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
igen Slim Box-ban van Wi-Fi, egyébként ott kell lennie a leírásban is
2013. márc. 3. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
"Beépített "N" szabványú Wifi kártya"
2013. márc. 3. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Hallottam olyat hogy csak a xbox piacról lehet leszedni a minecraftot ami 1600 microsoft pontba kerül.Ilyen pontokat hogy lehet szerezni.

Meg a multi nem ingyenes ha wifiről játszok?

2013. márc. 3. 08:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!