Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » 12 éves fiú vagyok és szeretek...

12 éves fiú vagyok és szeretek gépezni. A gépem 9 éves. Van benne egy 128mb-s vga ami nem futtat szinte semmilyen jó játékot. Rossz volt az Ac Brotherhoodhoz. Segítség? ( kérdés lent )

Figyelt kérdés
Elkeztem AGP vga-kat nézni a neten.Kinéztem egy 52mb-ost de a szüleim azt mondják hogy : ''Inkább a tanulással foglalkozz!Nem veszünk semmit!,, Pedig a salyát pénzemből akarom megvenni pedig rendesen tanulok és javította.Mivel tudnám rávinni őket arra hogy megnyomhassam azt a BUY gombot?

2013. febr. 14. 21:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Heló!


Háááát :D Szerintem vegyél egy jobb gépet. 30 ezerért kapsz 7-9-szer jobbat - ez legyen a minimum -, mint ami neked lehet most :D


Úgy látszik úgy 7-8 évet csúszott ez a kérdés, akkro lett vonla időszerű :D.

2013. febr. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hi!

Az a baj hogy nem engedik meg valamiért mint ahogy azt leírtam... :'(

2013. febr. 14. 22:00
 3/7 A kérdező kommentje:
de azért tudnâl küldeni linket ajánlásul?
2013. febr. 14. 22:02
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem lesz olyan AGP-s videokártya, ami elvinné a Brotherhoodot. Esélytelen. Gyűjtsél pénzt, vegyél egy Xboxot vagy PS3-at, 40-től már használtan kapni. PC-t csak 80k körül kapni.
2013. febr. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

De van olyan vga! Láttam árukeresőn.

Vram:512mb Shader model: 3.0 stb.

Egyépként most vett a haverom egy AGP-s 256-os vga-t és lag nélkülviszi az ac-t + lowon lag nélkül a far cry 3-mat.

2013. febr. 15. 16:47
 6/7 anonim ***** válasza:
Az lehet, hogy a vidikarid meglesz rá, de ha tényleg 9 éves a géped, akkor már nemcsak a vidikari hiányzik. Kellene bele több RAM, és ilyen régiekhez már nem kapni ramot. Ugyanúgy új proci is kell, szintén nem kapni olyan foglalatba. Tehát új alaplap is kell, és akkor már úgyis új gépet kell venni.
2013. febr. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
jó,a procis részét nem vitathatom,de a ram-ja az ddr és olyat még lehet kapni.
2013. febr. 15. 20:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!