Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A szüleim nem engednek semmily...

A szüleim nem engednek semmilyen pubba meg ilyen helyekre, mit csinaljak hogy meggyözzem?

Figyelt kérdés
2012. márc. 17. 17:21
 1/5 anonim válasza:
Szerintem kicsit hanyagold a dolgot kb 4-5 napig! Ez alatt "kényesztesd" őket! Szerintem el fognak engedni!
2012. márc. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

a pub klub, vagy public?

ha klub, akkor először tanulj meg írni, és addigra talán nősz annyit, hogy elmehess.

ha pub, akkor: nem ismerem a szüleidet, biztos, hogy oka van, hogy nem mehetsz el, még ha nem is te tehetsz róla. találd meg az okát, hogy mért nem mehetsz. talán akkor meg tudod majd oldani.

2012. márc. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Figyelj!


Én 3 éve járok úgy kocsmázni a haverokkal, hogy a szüleim egy ilyen alkalomról sem tudnak. Ezt ne úgy értsd hogy eltűnök és kész, nem csupán elmondom, hogy a barátaim társaságában leszek. A szüleim sosem kérdezték hogy hol, de szerintem tudják ők is, de mivel látják rajtam, hogy sohasem viszem túlzásba, ezért még nem említették nekem, így ilyen kölcsönös hallgatás övezi ezt a témát.

2012. márc. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem mej oda anyád hoz és dugd meg úgy hogy kifröcsögjön a g eci apádat meg szo pd le és verd kki neki aztán elengednek
2012. márc. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hát grat az értelmiségnek...
2012. márc. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!