Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Milyen weboldalakon lehet...

Milyen weboldalakon lehet igazi barátot találni?

Figyelt kérdés
Olyan linkeket, kezdetben internetes kapcsolatokat keresek, ahol levelezés után igazi barátot, élő kapcsolatot lehet találni (egy vidéki városban). Nem is olyan könnyű kérdés! Itt a rovatokban sincs pl. barátság vagy hasonló topik :-( Működő javaslatokat, linkeket kérnék!
2009. szept. 5. 18:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a hotdog.hu elég jó. Lehet ismerkedni meg minden.
2009. szept. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Pontosítani szeretnék, és ez alapján javaslatokat, tanácsokat kérni: férfi-férfi hagyományos barátságra gondolok. Jó középkorú vagyok, és arról van szó esetemben, hogy új városba költöztem, kicsi az ismerősi köröm. Így és ezért keresek barátot. Olyan weboldal lenne célszerű, ahol város szerint lehetne így barátot keresni... Várom a további válaszokat!
2009. szept. 6. 22:50
 3/8 anonim ***** válasza:
Vannak városonként is fórumok, de ez nagyban függ attól, hogy hol laksz.
2009. szept. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%
Igaz barátot találni interneten? felejtsd el. Keress barátookat hagyományos módon. mozdulj ki
2009. szept. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A Hotdog szerintem is jó ilyen "ismerkedős oldalnak"

de igazi barátot tényleg (Álatalában) jobb személyesen megismerni:)

És egy kis idő után ott az új városban is biztos több embert fogsz ismerni:)

Jó ismerkedést, Sok sikert:)

2009. szept. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Én felajánlhatom a barátságomat, ha ez segít, írj nyugodtan.
2010. nov. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Egy olyan oldalt ajánlok, amely csak barátságról, ismerkedésről, emberi értékekről, egymásra fígyelésről szól.


Hisz ebből van a legkevesebb rohanó világunkban. Ha Te is mindezeknek hiányát érzed, akkor itt a helyed közöttünk.


Reméljük, "A barátság nevében" oldal pótolni fogja mindazt, ami kint hiányzik.


Megmutatjuk az embereknek és önmagunknak, hogy igen vannak még igaz barátok, akik önzetlenül figyelnek a másikra és még ha nem is találkoznak sosem egymással, erős szálak kötik össze őket, a Barátság szálai.

[link]

2011. júl. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de ezen a rossz angolsággal megszületett linken nem jön be nálam semmi...
2011. júl. 27. 20:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!