Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Tudtok ajánlani hobbit?...

Tudtok ajánlani hobbit? (story lent)

Figyelt kérdés
12/L vagyok. Nem tudok magammal mit kezdeni. Hobbiként lovagolok, de ez télen csak hetente 1 x jön össze, tehát nem tudom minden nap elfoglalni vele magam. Mindenki dícséri, hogy milyen szépen rajzolok, de sajnos ha elkezdek valamit, azt hamar megunom. Zenét hallgatni csak akkor tudok, ha közben vmi mást is csinálok. Próbálkoztam kézművességgel, de nem igazán ment... gyűjtöttem képeket, videókat és túrkáltam a kedvenc sztárjaim múltjában, de meguntam. Kémkedtem 4 ismerősöm után, de miután ebből 2-nek tönkrement a házzassága, amiért kiderítettem, hogy megcsalják a másikat, 1-et pedig börtönbe zártak drog árulásáért... :$ tehát ezt inkáb nem folytatnám... Kérlek ne adjatok olyan választ amit a szabadban lehet csinálni, csak a házban akarok maradni, ja és nem szeretnék olyan választ sem hogy: "válassz olyat ami passzol hozzád" meg olyan hobbid legyen amit szeretsz csinálni". És leírnátok h mi a ti hobbitok? és légyszi ne hülyéskedjetek!

2013. jan. 14. 19:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát mondjuk hogyha rövidebb meséket/történeteket írnál, ahhoz mit szólsz? És mondjuk ezekhez kisebb illusztrációkat rajzolnál? Én süthető gyurmából csinálok ékszereket főleg fülbevalókat, ezzel bármennyi ideig el tudom foglalni magamat.
2013. jan. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Csak annyit tudok részemről hozzátenni, hogy az előző szerintem sólisztgyurmára gondolt:) Ja és am még zenélhetnél, vagy táncolhatnál, nem is kell feltétlenül profi szinten, csak saját magad szórakoztatására, mondjuk nézel egy videót és leutánzod, vagy lehet kottát kapni neten, am a szintetizátor jó kis hangszer, és tudok hozzá trükköt:D Én szolmizáció után tudom könnyebben lejátszani:))
2013. jan. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2. vagyok , vagy hajtogathatnál ilyen origami-állatkákat, készíthetnél makettet, szóval csak megfogsz egy papírt, és csinálsz belőle házat.......... :)
2013. jan. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi! Hűűha Papírból házat? hát szerintem ehhez nincs elég kreativitásom, az origamis könyvekből meg amit nézek az sose úgy sikerül. Őszintén szólva, botfülű vagyok, tehát a zenélés nálam nem jön be. Egyébként a tánc tényleg jó, 3 éve táncolok, de ez már szinte a munkám, ugyanis pénzt kapunk a fellépésért. Sütőgyurmás ékszereket már készítettem, de még nem gondoltam rá hogy ez a hobbim legyen, köszi hogy ötletet adtál kedves 1,, és a meseírással is próbálkoztam már, csak valahogy mindig elszáll az ihlet a mese közepén :$ De azért köszi mindkettőtöknek! :D
2013. jan. 15. 16:55
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok: Vagy akár süthetnél is minden félét, az is tud szórakoztató lenni.

(Amúgy süthető gyurmára gondoltam: [link]

2013. jan. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Tudom, én is ilyen gyurmából csináltam ékszereket, csak még hobbiként nem gondoltam rá. Mvel konyhai tehetségem nincs, ezért maradok az ékszereknél. :D
2013. jan. 15. 17:04
 7/10 anonim ***** válasza:
Ja, oké:)) akko téves a sólisztgyurma :D:D :$ :$ ^ ^
2013. jan. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

:) A süthető gyurmát nem neked írtam hanem a második válaszolónak, mert azt hitte, hogy a sóliszt gyurmára gondoltam...

Esetleg olvasni szeretsz? Az is lehetne a hobbid

2013. jan. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2. , 3. , 7. vagyok:):)
2013. jan. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Simán.
2013. jan. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!