Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a rajzomról?

Szafica kérdése:

Mi a véleményetek a rajzomról?

Figyelt kérdés

Kicsit sárgás árnyalata van ,de így is világosítanom kellett rajta Photoshoppal, mert már nem megfelelőek a fényviszonyok a fényképezéshez(lámpával ilyen lett).

[link]



2013. jan. 1. 21:25
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Ez kicsit jobb minőségű:

[link]

2013. jan. 1. 21:36
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem szépek!
2013. jan. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Aranyos, látszik, hogy sokat dolgoztál vele. De nem kifejezetten művészi munka. Hány éves vagy? Akkor többet tudok mondani.
2013. jan. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is szép, az előző válaszolóval egyetértek, kéne a korod
2013. jan. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Bájos és szerintem élethű:) Ügyes vagy!!:)
2013. jan. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
18, de elég ritkán rajzolok (szeretek rajzolni, csak nagyon ritkán tetszik az eredmény, így elmegy a kedvem).
2013. jan. 2. 18:43
 7/12 anonim ***** válasza:
Hát igen, az tény, hogy profi szinten nem kéne ezzel foglalkoznod, de mint hobbit nyugodtan űzheted. És ne vegye el a kedved, ha nem sikerül, ha szeretsz rajzolni, akkor csináld kedvvel, lelkesedéssel. Csak úgy a magad szórakoztatására.
2013. jan. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi, és szerinted érdemes lenne többet gyakorolnom vagy nem tudnám elérni a profi (vagy legalábbis az ahhoz közeli) szintet? Úgy értem, hogy nincs meg a kellő tehetségem hozzá.
2013. jan. 2. 20:11
 9/12 anonim ***** válasza:
A tehetséged szerintem azért átlagon felüli, szóval ha tényleg kitűzöd magad elé a célt, akkor sokat fejlődhetsz. A profi szintet elérni - ez elég relatív, hogy mi számít profinak, inkább magadhoz viszonyíts, hogy milyen ütemben fejlődsz. Még annyit mondj meg, hogy a képet másoltad vagy magadtól rajzoltad?
2013. jan. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hát, fényképről néztem a cica fejformáját és a nagyobb csíkokat, de azt leszámítva magamtól.
2013. jan. 3. 07:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!