Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a blogról? (többi lent)

Figyelt kérdés
Nem reklámnak szánom csak érdekel a ti véleményerek is.Nem is az én blogom félreértés ne essék,csak érdekel ti mit gondoltok.Előre szólok,aki nem szereti a blogokat vagy a One directiont az már rá se kattintson!! :)) :D [link]

2012. dec. 31. 09:45
 1/10 anonim válasza:

szerintem jó lett, könnyen áttekinthető, bár utálom z 1D-t xD adnál egy kis véleményt z enyémre is?

www.hajasoldal.mlap.hu

2012. dec. 31. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szerintem nagyon jó az oldalad,nagyon szép frizurákat készítesz! Gratulálok! :) :)
2012. dec. 31. 09:56
 3/10 anonim ***** válasza:

Oké, sorrendben :)


1. blog:

helyesírás a béka feneke alatt, de egyébként nincs vele baj. A sztoriról véleményt nem mondhatok, nem olvastam a bevezetőnél tovább, nem az én stílusom :)


2. blog:

Az átláthatósággal szerintem komoly gondok vannak. Ez a háttér nem jó.

2012. dec. 31. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem tetszik bocsi de kritika is van

1. Látszik most kezted el a blogot elég sirány se nagyobb kevésbé meleg színek és betűk

2. Hogy kerülnek ide ezek a lány fotok ?

3. Látszik a kifejezéseid alapján hogy kb 9-10-éves lehetsz 4. Ha télleg 9-10-vagy minek neked még blog főleg egy fiú bandárol.Hát ennyit akartam mert ez síralmas fogad meg a tanácsokat és változtas vagy hagyd abba .

2012. dec. 31. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

3.Én is mondanék neked valamit (nem sértődtem meg jó ha tudod)

1.Nem 9-10 éves vagyok hanem 14.

2.Leszarom hogy neked mennyire tetszik,mert lefogadom,hogy te se írsz jobban,mint én.

És 3. Azok a lány fotók azok a szereplők,ha eddig nem vetted volna észre,te nagyon ész.Szóval te inkább ne is fikázz ha még a szereplőket se ismered fel. :)

2012. dec. 31. 12:57
 6/10 anonim ***** válasza:
Képzeld van 5-blogom és annak nézetsége 3-millió ha gondolod nézd meg
2012. dec. 31. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
te nagyon ész. ? ez mi ez komoly ?
2012. dec. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Most miért kell szegény lányt fikázni?? Szereti ezt a bandát, és ír róluk egy blogot..ennyi. ő dolga. a fogalmazással tényleg vannak gondok, olvass több ilyen blogot, és nézd meg OTT hogyan fogalmaznak.. A világért sem akartalak megbántani, de ha sikerül sajnálom!


ui: ezen besírtam: "2. Hogy kerülnek ide ezek a lány fotok ? " ja és fotók...csak hogy te se maradj ki a kritikából..

2013. jan. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kedves de azért örülnék ha fel fognád hogy azért írtam kritikát hogy fellődjön mert még kicsi .Nem azért mert nem tetszet csak rá vezetetem a rosszra mert kevesebb rossz van benne mint jó .Ezért szeretném hogy azt a kevés rosszat javítsa ki.
2013. jan. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

ezt oltárira nem értem.


Véleményt kértél, megkaptad, nyeld le expressz gyorsasággal a békát! Bármit is reagált a válaszoló (építő kritikáról hallottál már?), időt és energiát pocsékolt arra, hogy elolvasta a blogot és írt ide, vagyis szívességet tett neked, ezt illik megköszönni.

Ez a minimum.

2013. jan. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!