Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Miért nem viszi el a gépem a...

Miért nem viszi el a gépem a játékokat?

Figyelt kérdés

Régen a Battlefield:Bad Company 2 is elment rajta hibátlanul,most meg a Minecraftot sem bírja el.


Pedig jól felvan szerelve:

-Videokártya típusa ATI Radeon HD 4550

-Összes rendszermemória 2,00 GB RAM

-Processzormagok száma 2

-Dedikált grafikus memória 512 MB

-Játékra szolgáló videokártya 1279 MB - teljes elérhető grafikus memória

-Processzor Intel(R) Pentium(R) D CPU 2.80GHz


Windows 7-es operácoós rendszer.



2012. dec. 30. 14:14
 1/4 anonim ***** válasza:

A Minecraft régen az én gépemen is elfutott, Nvidia Geforce 8600gt 256 mb ddr3 kártyával. Most már nekem se fut el.

Állítólag a Minecraft rosszul van optimalizálva így a gépigénye is nagyon megnőtt.


Amúgy a Bad Company 2 még most elfut a gépeden hibátlanul? Ha nem, akkor más lehet a hiba oka.

2012. dec. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nemcsak hogy a BF. Bad Company 2 nem hagy hanem semmi! A firefox lassan tölt(kipróbáltam más böngészőt is,de nem változott). Tehát nagyából már a filmek is akadoznak rajta...
2012. dec. 31. 02:01
 3/4 anonim ***** válasza:
próbáld meg hogy az internetet ujratelepíted ha ez nem megy akkor az egész gépet telepítsd ujra a telepítő cd-vel ha így se jó próbálj meg 1 másik Operáviós rendszer
2012. dec. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Újratelepítettem az oprendszert,és továbbra is rossz.

Szerintem a proci a hibás

2013. jan. 19. 14:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!