Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Tudnátok egy erre a szövegre...

Tudnátok egy erre a szövegre passzoló idézetet???

Figyelt kérdés

Sziasztok. A léyneg a következő. Van egy gondolatom, de nem tudom hogy ilyen tartalmi idézet van-e. A lényeg hogy a tartalma ilyesmi legyen. Nem baj ha 2-3 idézet.

Gondolatom: Amikor szerettél én nem szerettelek, megbántottalak, most mikor szerettelek nem szerettél megbántottál, Te most szomorú vagy más miadt,én pedig már rég túltettem magam rajtad, és már én sem leszek a tiéd.


Nagyjából, ez legyen a lényege az idézetnek/eknek.



2012. dec. 29. 23:41
 1/1 anonim ***** válasza:

"Amikor megszerettél, akkor én csak gondoltam rád, de nem viszonoztam. Tudom ezzel megbántottalak."


"Mikor nem szerettél megbántottál, Te most szomorú vagy más miatt, én pedig már rég túltettem magam rajtad."



Amúgy nagyon igaz amit leírtál Brofist!


Egyébként szerelmi idézetek:


Amúgy szerintem ez nagyon ütős:


Inkább rövid ideig légy boldog azzal, akit szeretsz, mint egy életen át azzal, akit csak kedvelsz.

2016. jan. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!