Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szereted a deathstarst?...

Szereted a deathstarst? Voltál már koncertjükön?

Figyelt kérdés
lécci meséljetek :D jah és a koncerteken csak metálosok vannak vagy más stílusú emberek is akadnak??
2009. aug. 23. 18:55
1 2
 11/12 anonim válasza:

én egyszer voltam még csak koncerten, ezen a bizonyos metal festen... én meg a barátnőm sajnos mással voltunk elfoglalva és nem tudtunk találkozni a tagokkal:( de az igaz, hogy nem csak metálosok vannak... nagyon sok olyan kisleány van akik nem tükrözik a metál stílusát... de nem baj az, de az igaz, hogy az olyanokat kinézik...xD a koncert hangulat meg nagyon jó!!!:) csak mondjuk azzal is számolni kell, hogy az első 5 sorban nem lesz pasi, és a többiekkel meg azért kell küzdeni hogy nehogy hátra kerülj...:D nagggyon szexyk a tagok (kivéve Skinny drága) és szerintem ezért kar mindenki elől lenni!:D lehet tényleg unalmas lenne a zene, de én ebbe bele se gondolok, mert a tagok mentalitása és kinézete ezt elfelejteti!;) igaz jó lenne már egy új album, de nem siránkozok...:P

jah és ha nagyon vonzanak a tagok, és bele való vagy stb... akkor simán el tudod intézni, hogy több is legyen mint ölelgetés meg pózolgatás...:P ők a magyarokat szépnek és jófejeknek tartják, nem is titkolják, de azt kevesen tudják, hogy bárminek beadják a derekukat...:)

2010. dec. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
komolyan?? olyan jó iyleneket olvasni :)
2011. jan. 2. 13:26
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!