Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Valaki tud errol valamit?

Valaki tud errol valamit?

Figyelt kérdés

talaltam egy erdekes cikket a neten amin ez van:


In 1926 a Budapest coffee house waiter committed suicide, leaving a blank crossword puzzle as an explanation. According to a european publication, The Rotarian, a note with it said: “The solution will give you the exact reasons for my suicide and also the names of the people interested.”


The police asked the public if they could help solve the crossword, however no one can find a record of anyone deciphering it.


The puzzle was sent to this girl, Sophie Morgenstein, by her brother, right before he supposedly killed himself.She thinks it’s a clue to his death and is asking for help.


szoval aki nem tud angolul,annyi az egesz, hogy 1926-ban budapesten egy kavezo pincere ongyilkos lett,ott hagyott egy keresztrejtvenyt ,amit ha valaki megold,pontosan elmagyrazza az ongyilkossaganak az okat.

a rendorseg az embereket kerdezgette,hatha valaki tudja ra a valaszt,de senki se tudta.


szoval,valaki tud erool reszletesebben,korbeneztem a neten,de sehol semmi.



2012. nov. 26. 20:49
 1/2 anonim ***** válasza:
A keresztrejtvény szerepel az újságcikkben?
2012. nov. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nem lattam ujsagot,a neten olvastam,de egyebkent nem tudom,majd utananezek
2012. nov. 28. 18:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!