Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Miért lett ennyire természetes...

Miért lett ennyire természetes a bulizás/lerészegedés?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok, és soha nem akartam elmenni bulizni. Utálom a cigifüstöt és a dobhártya kiszakító tuc-tuc zenét. A környezetemben mindenki azt meséli, hogy így meg úgy lerészegedtek múlt éjszaka, és hogy merre hánytak. Azért nézek le, mert nem vagyok olyanok mint ők. Ez engem nem is zavar, nem is érdekel, nem ez a frusztráló. Ez 20 évvel ezelőtt is ENNYIRE divat volt? Van még valaki akinek nem ez számít szórakozásnak? Vagy csak én vagyok túl maradi meg konzervatív?

2012. nov. 16. 17:52
 1/9 anonim ***** válasza:

Ne szépítsük, régen sem volt jobb a helyzet. Még a disco korszak előtt is rendszeres volt a fiúk lerészegedése (ez a lányokra nem volt jellemző), a szombat esti táncos összejöveteleken.

Mindenesetre jó belépőt képez ez a felfogás az alkoholisták táborába.

2012. nov. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ezek szerint a lányoknál lett ez még népszerűbb... Köszönöm a választ:)
2012. nov. 17. 09:09
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Istenem! Bárcsak sokkal többen gondolkoznának olyan értelmesen, mint Te!
2012. nov. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm, és én is nagyon szeretném! Kezdem úgy érezni magam, hogy nagyon kilógok a sorból...

(a leírásban egy kis javítás: "Azért néznek* le")

2012. nov. 17. 11:16
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
19 éves vagyok és még nem rúgtam be,nem is érdekel.És igen tényleg mindenki erről mesél de ki nem sza*ja le.Nem igaz? :D utálom a piát és a cigit,utálom a mostani korombeli embereket.Neveltetés kérdése,mert a pénzes kisgyökerek játéka ez a hányósdi :D Ne érezd magad rosszul,becsüld meg hogy ilyen vagy....
2012. nov. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
21 éves vagyok, egyetlenegyszer rúgtam be, megtudtam, hogy no, ilyen berúgni, és kész, többé nem érdekel. Ha Te túl maradi vagy, akkor nem vagy egyedül, mert én is.:)
2012. nov. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Milyen boldogító, hogy nem vagyok egyedül a gondolataimmal. :)
2012. nov. 26. 20:12
 8/9 anonim válasza:
szia..15/l vagyok és hasonlóan gondolom ezeket..a suliban nem vagyok senki mert a hétvégéimet nem csoportos hányással töltöm. rettentő jó tudni, hogy nem vagyok egyedül :)
2012. dec. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
utááááááálom ezt :D Nem lehet megérteni, hogy mi a jó abban ha elrángatnak egy kocsmába atán részegedésig piálunk, ráadásul még drága pénzekért.....Nagy drog az biztos
2013. jan. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!