Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Retro-ba (szeged) hány éves...

Retro-ba (szeged) hány éves kortól engednek be?

Figyelt kérdés
Haverokkal gondoltuk hogy el kéne menni, kíváncsi vagyok hogy hány éves kortól engednek be minket.

2012. okt. 22. 21:02
 1/5 anonim válasza:
18, kérik a diákot. Ennyi éves kor alatt nem is érdemes menni, mert idősebbek is járnak - főleg hétvégente.
2012. okt. 23. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
A Retro nem tinidiszkó, szerintem nektek is élvezhetetlen lenne, főleg, ha látszik rajtatok, milyen idősek vagytok, tuti kinéznének. De amint az első írta, be se fognak beengedni.
2012. okt. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem ott van az a 'lájk buli' vagy mi? oda elvileg be engednek 13-14 éveseket nem?
2012. okt. 23. 12:45
 4/5 anonim válasza:
Szerintem ha mondjuk 16 fölött vagy akkor lájk buliba ne menj mert szerintem elég idegesítő amikor a 14 évesek dobálják magukat.
2012. okt. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A retro 14 év feletti de ha nem muszáj ne menjetek men túl biztonságos ahogy a többi válaszoló is írta
2012. okt. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!