Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit csináljak a barátnőm...

Lujzy kérdése:

Mit csináljak a barátnőm megőrült?

Figyelt kérdés
Van egy fiú osztályba és nagyom nagyon ronda és gáz. Mindenkit letapiz és szexuális töltetű megjegyzéseket tesz. Nem tom miért de ez barátnőmnek nagyon bejön. A srácnak heti 3-6 barátnője van . A barátnőm meg ki van akadva ezen. Én próbálom megoldani de az nem jó neki , de ha semmit nem csinálok akkor az is baj. (már nagyon idegesít) A gyerek néha meg azt mondja hogy szereti egyszer meg azt hogy nem. Mit csináljak?
2012. nov. 7. 20:00
 1/5 anonim válasza:
Mutasd be nekem ezt a gyereket és nagyon megverem! :D Utálom az ilyen nyomorékokat! 20/f
2012. nov. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem sem kedvencem de a barátnőm miatt kibírtam de már nagyon a verekedés szélen vagyok (nem vagyok agresszív) Leszívják az energiámat.
2012. nov. 7. 20:13
 3/5 anonim ***** válasza:
keress egy srácot, aki jobban fog tetszeni a barátnődnek :) előbb-utóbb előkerül egy :)
2012. nov. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nagyon ronda és gáz- de heti 3-6 barátnő

hát sztem ez nem függ össze :D

2012. nov. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Olyan mint Napóleon kicsi ronda és népszerű. :)

Elcsavarja a lányok fejét szép dolgokat mond nekik utána ott hagyja őket a sz*rba.

2012. nov. 7. 20:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!