Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Milyen ingyenes, könnyen...

Milyen ingyenes, könnyen kezelhető zeneletöltő oldalt tudok ajánlani nekem, ahol sokféle zenét tudok letölteni?

Figyelt kérdés

Fontos,hogy ingyenes és könnyen kezelhető legyen!:)

Köszi a válaszokat!


2009. aug. 10. 13:49
 1/2 anonim válasza:

www.isohunt.com


Itt nemcsak rengeteg zenét, (akár egész diszkográfiákat) tölthetsz le, de filmeket, videókat is. Nem kell regisztrálni sem, ha jól tudom, viszont külföldi.

De előbb le kéne töltened az ingyenes Torrent programot. Szerintem a M(görög mű betű, csak azt nem tudom, hogy kell itt írni)Torrent teljesen megfelel erre a célra. Ezt a www.utorrent.hu oldalról letöltheted. Viszont ugye ez azt jelenti, hogy ez zenemegosztó oldal. Ellenben olyan sokan töltenek le 1-1 zenét, hogy általában pillanatok alatt vissza is töltöd, és utána kitörölheted a listából.


Persze, magyar nyelvű Torrent oldalak is vannak, ahonnan szinkronizált fimeket, magyar zenéket is le lehet tölteni, de ehhez általában meghívó kell, és elég szigorúan kell visszatöltögetni is.

2009. aug. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Áá nekem a Torrent mindig is magas volt XD
2010. ápr. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!