Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerinted ciki, ha még 16...

Szerinted ciki, ha még 16 évesen nem voltam buliban?

Figyelt kérdés

Hamarosan 16 leszek, de egyáltalán nem is vágyom rá.. Csak azért kérdezem, mert sok osztálytársam már részegre issza magát ennyi idősen. -.-

16/L


2012. okt. 27. 18:42
 1/4 anonim válasza:

Én 16 vagyok és én sem voltam még:) csak 1x amikor osztálykiránduláson voltam,de amúgy még soha: D

és én sem vágyom.Szerintem nem ciki:) és aki azt mondja,hogy ciki az ilyen vagy gáz,meg stréber vagy azzal ne foglalkozz.Nyugi...semmi ciki nincs ebben.

2012. okt. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki csak nekem furcsa az, ha valaki egyáltalán nem vágyik a kikapcsolódásra a monoton sulis hétköznapok után. Nem tudom hogy értetted a kérdést, mennyire jársz le haverokkal például? Mert addig rendben van, hogy nem szereted a szórakozóhelyeket, ki ilyen, ki olyan, de az, hogy semmi kalandvágy nincs egy kamaszban nekem kicsit idegen. Mégiscsak egyszer élünk nem igaz?
2012. okt. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Jaj, a barátaimmal imádok szórakozni.:DD

Nem erről van szó. :)

2012. okt. 28. 10:19
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem ciki. Én sem szeretem a bulikat, irritál a zene, és a (fél)részeg emberek látványa, plusz a barátaim mondják, hogy a legtöbb szórakozóhely tele van 10-14 éves gyerekekkel.
2012. nov. 1. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!