Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Milyen internetem legyen? (lent)

Milyen internetem legyen? (lent)

Figyelt kérdés

Most Telenor Hipernetem van, de nem igazán vagyok vele megelégedve, úgyhogy beszéltem a szüleimmel, és azt mondták, hogy akkor válasszak most egy olyan szolgáltatót és csomagot, ami nekem megfelel.

Régen volt Aldocom-unk, és nekem azzal nem volt bajom, tök jó volt, de érdekelne a ti véleményetek is.

Olyan net kell, ahol korlátlanul lehet filmet nézni meg ilyenek, mert ennél a Telenornál nem lehet, és ez miatt már megszívtam párszor. És ami még fontos, hogy gyors legyen. Nagyon gyors. Vagyis ne kelljen órákat várni, míg egy videót, filmet vagy weboldalt betölt.

Nos? Mit javasoltok?


2012. okt. 22. 15:16
 1/2 anonim ***** válasza:

> És ami még fontos, hogy gyors legyen. Nagyon gyors.

DIGILAN BaseNet 40/20Mbps, 3700Ft/hó.

[link]

Nagy sávszélesség, ping 2-3ms, forgalmi korlát nincs(!), UPC-stílusú torrent korlátozás nincs, modem a panelházakban kiépített FTTB hálózatnál nincs (kertvárosi FTTH hálózatnál kapsz egy Optical Network Terminal-t), hűségidő nincs.

Amennyiben elérhető a lakóhelyeden szerintem mindenképpen próbáld ki. Mivel nincs hűségidő, ha nagyon sz*r könnyedén lemondhatod (a szolgáltatás minősége, khm. nem minden lépcsőházban tökéletes).

2012. okt. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi! 3700 nem sok érte. Mindenféleképp beköttetjük jövőhónapban:)
2012. okt. 24. 16:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!