Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Kamasz fiúk, milyen gyakran...

Kamasz fiúk, milyen gyakran buliztok és olyankor mennyire részegedtek le általában?

Figyelt kérdés
2012. okt. 13. 20:08
 1/3 anonim ***** válasza:
19 éves vagyok (nem tudom, mennyire számítok kamasznak), még soha sem voltam bulizni.
2012. okt. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szintén 19 F vagyok.


Discoba nem jártam még (rock-metált hallgatok). Máshova meg nem szoktam menni. Szóval bulizás = 0. De nincs is igényem rá.


Részegség: Életemben 2x voltam talán részeg. 1x eléggé... Hánytam, ilyesmi.

2012. okt. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én 18 éves vagyok, szintén nem nagyon igénylem a bulizást. Nagyon ritkán eljártam 1-2 éve, de akkor is csak olyan barátaimmal (fiúk, lányok egyaránt) mentem, akiket nagyon szeretek/bírok. Nem csak amolyan 'haverokkal'. Egy jó ideje pedig kihagyom, még ha hívnak is, mert nem érzem szükségét, jól elvagyok anélkül. :) Néha filmezni ülünk össze, vagy elmegyünk pizzázni, sétálni + dumálni, ilyesmi. :)

Részeg is kb. 2x voltam, egyszer táborba (nem emlékszem semmire :S), és egyszer amolyan házibuli szerűségbe, ha lehet annak nevezni. :) Nem jó dolog, inkább 1 pohár bor ebédnél/vacsoránál vagy egy korsó sör egy meleg nyári napon. Mértékkel sokkal jobb inni, szerintem! :D


18/F

2012. okt. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!