Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Legális, ha a graffitit a...

Legális, ha a graffitit a vasút melletti betonkerítésre festem?

Figyelt kérdés
Nem minősül műemléknek, régészeti lelőhelynek, templomnak, stb... tehát legális? :)

2012. okt. 11. 17:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Előző vagyok... Eszembejutott egy perdöntő dolog.

Amit el tudnál képzelni mondjuk egy Budapest-képeslapon, ahhoz ne nyúlj, a többihez szabadkéz meg ép ész.

2012. okt. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
köszönök minden választ :)
2012. nov. 2. 21:34
 13/15 anonim ***** válasza:
Az ehhez hasonló helyeket nevezik féllegálnak, ami körülbelül annyit tesz, hogy nem legális, de gyakorlatilag az átlagembereket hidegen hagyja, ha összefirkálod. Esetleg a máv dolgozói, vagy a rendőrök szarakodhatnak, ezért nem árt keresni egy menekülő útvonalat, és mindig résen lenni.
2012. dec. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

"Nem minősül műemléknek, régészeti lelőhelynek, templomnak"


A panel oldala se műemlék. templom vagy régészeti lelőhely xD

2012. dec. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
A panel oldalán engem például nem zavar, és konkrét személyt se sért. A szembe panelra az van felnyomva, hogy "weszélyes elemek". Ezzel kelek, ezzel fekszem, ezt látom minden nap, úgyhogy megszoktam, még hiányozna is, ha lefestenék. Persze amikor felkerül valaki, mindenki - még én is - mondogatjuk, hogy na ki volt ez a szerencsétlen, pláne ha igénytelenül van összegányolva, de két nap múlva már beletartozik a képbe.
2012. dec. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!