Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Merjek írni neki? Mit írjak?

Merjek írni neki? Mit írjak?

Figyelt kérdés

Pár napja egy buszmegállóban megismerkedtem egy lánnyal (én is lány vagyok, szóval nem szerelmi dolog...). Csak úgy random beszélgetni kezdtünk, egész buszút alatt is dumáltunk, és rengeteget nevettünk. Megmondtam a nevem, ő bejelölt facebookon és lájkolta meg kommentelte az összes képemet, bejegyzésemet, stb. ennek nagyon örültem, mert nincs sok barátom és ez a lány nagyon szimpatikus volt. "válaszként" én is lájkoltam néhány képét és írtam kommentet is az egyikhez. Gondoltam rá, hogy milyen jó lenne újra találkozni vele, de nem tudom, ő akar-e, vagy csak egy pármegállós "barátság"-nak gondolta az ügyet. Mikor mind a ketten fönt voltunk chaten, nem írt rám. Írjak neki? vagy inkább üzenetet? Vagy hagyjam a fenébe? Ő most azt várja, hogy én csináljak valamit? Vagy ne is agyaljak ennyit a dolgon?!

L,17



2012. szept. 27. 17:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem beszélgessetek. Most írj rá te, legközelebb majd ő fog, mert már bátrabb lesz.
2012. szept. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szerintem írj rá chaten, hogy benne lenne-e egy ujjazós partyban. Ha igennel válaszol akkor vegyél egy vibrátort és dugd fel magadnak. Ez nekem is segített. 18/ L
2012. szept. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2. Te tuti nem lány vagy. :D
2012. szept. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
talált :DDDDDDDDDDDD
2012. szept. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!