Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a ficblogokról?

Mi a véleményetek a ficblogokról?

Figyelt kérdés

2012. szept. 22. 08:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha jó a fanfiction/fanfictionok, amiket posztol, akkor miért ne?
2012. szept. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hasznosak. Lehet piszkálni a szerzőket a folytatásért. XD
2012. dec. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én bírom őket. van egy pár amit nagyon szívesen elolvasok és nekem is van :)
2012. dec. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem nagyon bírom őket, például ha egy olyan személytől írnak fanfictiont , akit szeretek, sosem olvasson el, mert ki tudja mi van benne, amitől az adott személyre nem tudok többet ugyanúgy nézni. Pl.; van a Smosh (két youtuber), akiket imádok, erre olvasok róluk egy sztorit, miszerint az egyikük meleg, de mivel a másik nem szereti öt, megöli magát. Ez volt az utolsó fanfiction amit olvastam, egy jó ideig valószínűleg nem fogok másikat olvasni, mert ez kikészített. Ez az én véleményem, nem bírom ezeket a blogokat/történeteket, mert én úgy szeretem a kitalált történeteket, ha a szereplőiket nem ismertem.
2012. dec. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!