Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék valamit megtanul...

Hogyan tudnék valamit megtanulni, hogy hogyan rajzoljam le?

Figyelt kérdés

Lenne egy karakter (most nem fontos, hogy mi, nem túl bonyolult, de nem is olyan könnyű) amit szeretnék lerajzolni, de csak elég "kezdetlegesen" megy... Hogy tanuljam meg lerajzolni?


Hogyan kezdjek neki, hogy csináljam vagy hogyan gyakoroljak?



2012. szept. 15. 23:45
 1/3 anonim ***** válasza:

iratkozz be egy tanfolyamra

[link]

2012. szept. 16. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nos, én úgy kezdtem, hogy a monitorra raktam a lapot, és körberajzoltam a vonalak mentén. Aztán gyakorolni kezdtem, finomítottam a kéztudásomon. Ezt egy darabig csináltam, aztán már könnyebben ment. Utána már nem kellett a minta, elég volt ha láttam magam előtt. Aztán amikor már eléggé belejöttem, automatikusan tudtam, hogy mit hogyan kell megrajzolni. Időigényes folyamat, de most már tökéletesen letudok rajzolni karaktereket.:D És nem kellett semmi pénzt kidobnom ilyen-olyan tanárokra, elvégre van internet.:) Remélem beválik neked is, sok sikert!
2012. szept. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ja, azt elfelejtettem, hogy Digitalizáló táblán rajzolok...


Amúgy az Elsőnek: Igen, gondoltam tanfolyamokra, de attól félek elég drága lenne :(

Másodiknak: Köszi, megpróbálom!

2012. szept. 16. 17:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!