Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek érdemes fojtatnom...

Szerintetek érdemes fojtatnom a blogirást?

Figyelt kérdés

[link]

The Princess Of The

Darkness


vélemény~kritika ??


2012. aug. 22. 14:25
 1/5 imaprincess_diebitch válasza:

hány éves vagy?:)

amúgy aranyos, de eléggé Alkonyatos..:D:D

2012. aug. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
13 :/ szerinted érdemes fojtatnom??
2012. aug. 22. 14:47
 3/5 imaprincess_diebitch válasza:
100%

Ha szeretsz írni, akkor miért ne? :) Ha fejlődsz, még remek dolog is kisülhet belőle.

Csak ajánlanám, hogy figyelj jobban oda a J-LY használatára. :) Amúgy más semmi gond.

2012. aug. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát olyan tipikus 11-13 éves kislányos, kicsit sablonos dolog.

Nekem nem a világom, és utálom meg halálra unom az ilyet, de a barátnőidnek biztos bejön pl. Én gyanítom kinőttem ebből, meg mindig utáltam a tömegdolgokat, szóval ez nem jelent semmit, ízlések és pofonok.

Folytasd, ha épp van időd/kedved, ártani senkinek nem ártasz vele, de nem ezzel fogsz áttörő sikereket elérni (bár ha a twilight-tal sikerült, akkor bármivel lehet...). Attól, hogy nekem nem tetszik pl, még nem kell abbahagyni. xD

Viszont legalább egy word helyesírás-ellenőrzővel fusd át, borzasztó a helyesírásod, egy írónak, még a legutolsó zugfirkásznak is a minimum, hogy helyesen írjon ugye. :D A stílusodon is van még mit csiszolni azért, de majd belejössz, kevesen születnek profinak. :D

2012. aug. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A designján még dolgozz. Itt-ott kilóg, nem látszik eléggé a színe miatt. Nem ártana kicsit letisztultabbnak lennie. Sok sikert!
2013. ápr. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!