Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit teszel, ha ismeretlentől...

Mit teszel, ha ismeretlentől kapsz zaklató levelet, vagy e-mailt?

Figyelt kérdés
2009. júl. 22. 11:07
 1/7 anonim ***** válasza:

Képzeld XD a múlkor az email címemre (amit csak egy ember tud,külőn csináltam a címet) valaki írt egy e-mailt XD

Így:" Szia kedves,szeretnéd megnővelni a péniszed?" XD meg ilyen szex dolgok :D

Kimeresztett szemmel néztem,nem is tudtam mit csináljak xD

16/l

2009. júl. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem kaptam még ilyen tartalmú levelet.Valószínűleg nem foglalkoznék vele,nem reagálnék rá.Ennyi
2009. júl. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Már velem is előfordult,főleg nyári szünetben,amikor sok 8-12 éves gyerek a 4 órát is ül a gép előtt,s unalmában ilyeneket küldözget.
2009. júl. 22. 11:17
 4/7 A kérdező kommentje:
De már el sem olvasom,ha ismeretlentől kapok ilyet,nemrég feltörték a facebookon az adatlapom,s az én nevemben egy magyar színész gyerekének írt a feltörő pocskondiázó levelet, ,a gyerek meg az én myvipemre írt levelet,hogy mit képzelek magamról,meg ilyesmi,s közben fogalmam sem volt,hogy miért írt nekem ilyeneket
2009. júl. 22. 11:22
 5/7 anonim ***** válasza:
Én 27/L vagyok. Én is kaptam már potencianövelőről, pénisznagyobbításról stb. szóló e-maileket. Egyszerűen kitörlöm őket és kész. Próbáltam már letiltani a küldő címeket, oldalnyi mennyiség jött össze, de mindig idetalálnak a hülyeségek. Aztán ráhagytam a dolgot, és ha ilyen jön, csak kukázom.
2009. júl. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
kitörlöm, de ha nem hagy békén elküldöm a pics.ba.
2009. júl. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
a faroknövelős dolgok spamek. le kell szarni. ha valami barom meg azzal szórakozik, hogy fenyegetőzik, azt meg ki kell nevetni.
2009. júl. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!