Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Egy hete láttam 5-6 emot a...

Egy hete láttam 5-6 emot a vidámparkban. Ez nem paradox? :D

Figyelt kérdés

2012. aug. 14. 14:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%
Jó ok,sajnállak meg minden,tényleg rossz lehet neked.De ez az emósság akkor is hülyeség.Lehettél volna akármi azon kívül.Most ha meghalnak a szüleim,vagy akárki akkor legyek emós?EM!Megmutatom a világnak hogy ilyen baromságok nélkül is talpra állok és megtisztelem a halot szüleim emlékét azzal,hogy nem korcsulok el.
2012. aug. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
*halott sorry
2012. aug. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nem azt mondtam hogy hogyha meghalnak a szüleid akkor legyél emo, nekem nem úgy haltak meg hogy telefonáltak és úgy, nem, én egy szobában voltam velük akkor, és megmondtam hogy nem akarom hogy sajnálj, de attól hogy súlyos depresszióm van, még elmegyek a barátaimmal aquaparkba, iszok velük egy bulin, jól kijövök velük... mindenki más, fogadd el...
2012. aug. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
én nem vagyok emós,de értem,amit mondasz.
2012. aug. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!