Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Egy hete láttam 5-6 emot a...

Egy hete láttam 5-6 emot a vidámparkban. Ez nem paradox? :D

Figyelt kérdés

2012. aug. 14. 14:36
1 2
 1/14 aspikami ***** válasza:
Lehet ki akartak zuhanni a hullámvasútból. :D
2012. aug. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ez is a világvége közeledtét jelzi...
2012. aug. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
76%
barmok... mert szerintetek az emok nem szórakozhatnak?? képzeld én is emo vagyok és gyakran járok el a barátaimmal szórakozni. -.-"
2012. aug. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 aspikami ***** válasza:
44%
És miért vagy EMO ha megkérdezhetem?xD Az sose értettem h miért akar vki EMÓ-s lenni!
2012. aug. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Szerintem te nem EMO vagy hanem ~!!díszb*zi!!~ külömben éltél volna már az első számú EMO parancsolattal és felvágtad volna az ereidet, de nem éltél vele mivel itt pofázol tehát csak az lehetsz:):)
2012. aug. 24. 19:05
 6/14 anonim ***** válasza:
9%
Ezek az emósok csak be akarnak "vágódni" valami lány előtt.Én nem "vágom" miért csinálják.De szerintem az is paradox,hogy irtják magukat,de egyre több van belőlük.Ez varázslat!Mondjuk pár emós csajt "szúrnék,de részletkérdés hogy késsel vagy fa**al.
2012. aug. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Ez a hozzászólás zöldet ér:D
2012. aug. 27. 13:18
 8/14 anonim ***** válasza:

de most komolyan nem szórakozhatnak az emok? -.-"

jóltudjátok hogy az antik találták ki azt hogy felvágjuk az ereinket, vagy vannak páran akik megteszik, de azok pózerek a jó istenért is!

Emo vagyok /lány/, ha akarjátok tudni a szüleim halála miatt vagyok emo, depressziós, nem sajnáltatni akarom magamat, de nem tudnátok beleérezni a helyzetembe hogy nevelőszüleim vannak? Hogy anyáknapjakkor nincsen nekem akihez odamehetnék és mondhatnám neki hogy boldog anyák napját? És még a tanárom is leszörnyetegezett... na mondjuk ezért lehet valaki emo.

2012. aug. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Igen,de aztán szörnyetegezett le miután szörny lettél.Nem rögtön a rosszba kellett volna fordulni,lehettél volna apáca is.Ja bocs,az nem feltűnő,nem pózer,nem néznek meg az utcán.
2012. aug. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Már megbocsás de nem feltűnő ruhákban járok, nincsen cuki hajpántom, az igaz hogy van ujjatlan kesztyűm és szoktam hordani, de honnan veszed hogy pózer vagyok? És amelyik tanár leszörnyetegezett, az a gyermekvédelmis, és nemrégen előtte mondott részvétet.

( előző voltam )

2012. aug. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!