Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek mi lehet a baj?

Szerintetek mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Hello! Kaptam egy gördeszkát, néztem pár videót trükkökről, de először a gurulást szeretném megtanulni. :D A videókon a srácok meglökik magukat 4-5x, és mennek mint a szél. Én meghajtom magam erőből 7-8x, és gurulok 2 métert.. Lehet hogy a súlyommal van probléma? Ugyanis elég lusta gyerek vagyok, de változtatni szeretnék az "életmódomon". Pöppet elvagyok hízva, 12 és fél éves vagyok, 162cm és 65kg. Szerintetek is a súlyom miatt nem tudok gurulni?

2012. aug. 3. 10:37
 1/4 anonim válasza:
Nem, ez inkább a deszkától függ. Az öcsémnek is van és folyton cserélgeti a kerekeket meg a függeléket(?) vagy tudom is én mit. Azt mondja ezzel így gurul azzal úgy kanyarodik... én nem igazán értek hozzá, de minden attól függ, milyen a deszka.
2012. aug. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi a válaszod!
2012. aug. 3. 12:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Lazítani kell a csavarokon, és akkor gyorsabb lesz. :) Persze lehet hogy nem jók a csapágyak, hol vetted a deszkát?
2012. aug. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Áh ez sztem ilyen kínai.... :D Randers márka
2012. aug. 6. 07:18

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!