Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Nem érzem helyesnek, amit a...

Nem érzem helyesnek, amit a "barátaim" csinálnak. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Nem rég összejöttem egy nálam majdnem 2 évvel fiatalabb fiúval. (18/L) Tudom, hogy ez ebben a korban még elég furcsa, de ha hiszi bárki, ha nem én nagyon szeretem. Elég régóta kerülgettük egymást és bevallom zavart is a korkülönbség és úgy gondoltam, hogy emiatt nem is fog közöttünk kialakulni semmi, mert féltem mások reakciójától. De most már nem érdekel! Viszont, az nagyon zavar, hogy azok akiket a barátaimnak nevezek, emiatt piszkálnak, hogy mennyire szégyen, hogy egy fiatalabb fiúval vagyok. Pedig szerintem a szerelmet nem korban kell mérni, de aláírom, ha nem velem lenne ez, én is talán furcsállnám a dolgot.

2012. júl. 19. 16:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, ez elkerülhetetlen. Lehet, hogy a barátaid piszkálnak, de higgy nekem, idővel hozzászoknak és abba fogják hagyni. Az én barátnőm is járt egyszer egy fiatalabb sráccal. Sokáig el sem mondta, hogy fiatalabb, mert pontosan ettől félt, hogy szekálni fogjuk. Aztán, amikor találkoztunk a sráccal, ő maga mondta el. Bevallom, kissé én is furcsálltam, és meg is mosolyogtam a dolgot, úgy gondoltam "áh, ez nem lehet komoly". Aztán jobban megismertem a fiút, és kellemesen csalódtam. Érett volt és intelligens, ráadásul a barátnőmről sugárzott, hogy boldog mellette. Így aztán nem bántam a dolgot. Szerintem a te barátaid is hasonlóan fognak reagálni. Ha látják, hogy boldog vagy a fiúval, egyszer csak nem piszkálnak már, inkább örülni fognak neked. Nem szép dolog az előítélet, de sajnos emberi dolog, belénk van építve. Addig meg, csak próbáld meg elengedni a füled mellett a megjegyzéseket. Remélem hamarosan minden rendbe jön :) Kitartás!
2012. júl. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! :)
2012. júl. 19. 22:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!