Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hova járjak el, hogy bővítsem...

Hova járjak el, hogy bővítsem a baráti körömet?

Figyelt kérdés
Én és a barátnőm, 15 évesek vagyunk és szeretnénk ismerkedni, barátkozni. Bulikba meg Disco-ba nem nagyon engednek be, házibulikon meg nemnagyon lehet ismerkedni. Tudtok mondani olyan szórakozó helyet pesten, ami olcsó, és beengednek minket? Lécci, segítsetek!!

2012. júl. 17. 21:49
 1/2 anonim válasza:
szerintem ne discoba keressetek barátokat, inkább a házibulikba! mivel ha te jóban vagy egy haveroddal és ő elhív a saját baráti körébe -akiket nem ismersz- ott valószínüleg olyan vagy hasonló emberek lesznek mint az adott barátod. ergó találhatsz ott új havarokat mert azok is lehetnek hasonlók hozzád.
2012. júl. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
nem értem mért gondolod hogy házibuliban nem lehet ismerkedni.. ha a haverod haverjának a haverjához mész bulizni biztos lesz olyan arc akit nem ismersz. :'D
2012. júl. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!