Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Nyaraltatok már rossz időben?...

Nyaraltatok már rossz időben? Mit lehet olyankor csinálni?

Figyelt kérdés

Balatonra megyünk jövő héten, és 25 fok alig lesz.:(

teljesen el vagyok keseredve.


2012. júl. 12. 22:58
1 2
 1/15 anonim válasza:
Ez a nászutas idő kategória, amikor mindegy milyen az idő :))
2012. júl. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:

Mi is jövő héten megyünk a Balcsira , hétfőn indulunk!

Nem is tudtam hogy rossz időt mondanak, most már én is el vagyok keseredve!

2012. júl. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Sétálhattok, várost nézhettek, etethettek kacsákat, nézhettek naplementét, sétálhattok éjszaka a balaton partján, elmehettek bobozni, állatkertbe, fürdőbe, a krokodil állatkertbe balatonszárszón, hajókázhattok, jövőhéten lesz egy sörfesztivál fonyódon, szóval rengeteg mindent csinálhattok még így is. :)
2012. júl. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
Készülj fel előre egy tervvel arra az esetre, ha alkalmatlan az idő a fürdésre. Jegyezd fel a környékbeli látnivalókat: várak, romok, múzeumok, kiállítások stb., nézd meg előre a nyitva tartást (ez sosem árt). Így mindenképpen tartalmasan telik a nyaralás. Igazi kiránduló idő, lehet menni túrázni, borospincéket látogatni (ha nem gyerkőccel vagytok :) ) stb. Ne keseredj el, 25 fokban is lehet remekül szórakozni!
2012. júl. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Én voltam úgy nyaralni Olaszországban, hogy végig zuhogott az eső! Azt elképzelheted! Az apartmanban dideregtünk, mert még meleg ruha sem volt nálunk és fáztunk! Úszás, ilyesmi felejtős volt! Nézhettük a kaszáspókokat a sarokban, f@sza volt
2012. júl. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Mi tavaly, júl. végén voltunk Alsóörsön. Minden nap szakadt az eső, még ha nem is reggeltől. Volt, hogy 17 fokot alig értük el. Átmentünk Tihanyba (kétszer is, mert annyira tetszett), Veszprém, sőt, felmentünk Győrbe is. Vittünk activity-t, sok-sok alkoholt, néztünk filmet laptopról.
2012. júl. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
25 fok árnyékban az legalább 30 fok a napon, ideális strandidő. Sokkal jobb, mint az árnyékban 35 fok.
2012. júl. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Az olaszországi az nagyon durva:(


Csak pont ilyen strandolós, fürdős, parton pihenős, nyugis nyaralást terveztünk.:(

Hétfőtől péntekig leszünk, és az időkép szerint pont ebben az 5 napban lesz az átlagosnál jóval alacsonyabb a hőmérséklet.

2012. júl. 12. 23:09
 9/15 anonim ***** válasza:

[link]


Az Országos Meteorológiai Szolgálat szerint egyáltalán nem lesz vészes az idő. Ez még simán nyári meleg, sokkal jobban ellesztek, mint 40 fokban. Bőven lehet strandolni.

2012. júl. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

A várak, borospincék, Tihany jó ötlet, utánanézek:)

Városnézés sem rossz.

Ketten megyünk, úgyhogy nagy bulizást nem tervezünk.

2012. júl. 12. 23:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!