Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Egy nagy problémám van a...

Egy nagy problémám van a számítógépemmel? (többi lent)

Figyelt kérdés
Gyakorlatilag semmilyen játékot sem indít el.Mikor elindítok egy játékot mindig valami direct3D vagy directx 8.1 kér a gépem.Én nagyon nem értek a számítógépekhez ha valaki tud kérem segitsen. ELŐRE IS KÖSZÖNÖM!!!!

2012. júl. 7. 18:15
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt töltsd le és telepítsd fel.

2012. júl. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
letöltötem a directx de valami system.dll hiányzik!
2012. júl. 9. 10:52
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt próbáld ki.

2012. júl. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Vagy van egy gyorsabb megoldás:

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\DirectX\ManagedDirectXVersion


A Start menü->Futtatás résznél írd be, hogy "regedit"

Indítsd el ezt a programot, majd a fenti útvonalat keresd meg, és a legvégén, a ManagedDirectXVersion-t töröld ki(jobb gomb, törlés).

2012. júl. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Bocs hogy ilyen problémám van!!! Beírtam ezt is a start menü, futtatáshoz (dxdiag) és ott megnéztem a directx fájlokat és ott alul az van irva hogy a gcdef.dll fájl régi verziójú,és problémákat okozhat
2012. júl. 9. 15:05
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezt is megoldja, ha a 3. válaszban található linkről leszeded és telepíted a legújabb DirectX-et.
2012. júl. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!! :)))) sikerült megoldani a problémát
2012. júl. 16. 07:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!