Dani1993 kérdése:
Megoldható egy beállítással a problémám? Ha igen hogyan?
Figyelt kérdés
SE X8 telóm van és amikor játszok egy játékon nem vesz 2 érintést egyszerre és így nem tudok PL: Futás közben passzolni focis játék közben2012. jan. 9. 23:41
1/1 anonim válasza:
Jól megnézted a telefon a adatait, mielőtt vetted, látom. X8 nem érzékeli a két érintést egyszerre-nem multitouch. De ha rootolod, akkor megoldható probléma. Csak akkor annyi a garanciának.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!