Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a One...

Mi a véleményetek a One Direction-ről szóló fanfiction-ömről?

Figyelt kérdés
Nemrég kezdtem, de szeretnék gyakran részt rakni, csakhogy az emberek nem nagyon írnak véleményt. Így nem tudom folytatni. Mivel az utolsó bejegyzésben feltettem egy kérdést. Nincs válasz.:DD Úgyhogy lennétek szívesek abban is segíteni? Nagyon köszönöm. <3
2012. jún. 27. 12:04
 1/9 anonim ***** válasza:
linket kaphatnék?
2012. jún. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

[link]


Elnézést...:O Besírtam magamon.><

2012. jún. 27. 15:17
 3/9 A kérdező kommentje:
Ez szégyenletes...^^"
2012. jún. 27. 15:19
 4/9 anonim ***** válasza:
Egész ügyes, mindenképp írjál folytatást, úgy még jobb leszel. A történet egy-két helyet eltekintve hihető és izgalmas, pedig nem vagyok One Direction rajongó.:)
2012. jún. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm.:))
2012. jún. 29. 00:34
 6/9 Gréta0201 válasza:

Szia!

Nekem nagyon tetszik a blogod.Tehetséges vagy,mindenképpen folytasd!Ha lesz időm írok oda is komit.(Mostanában engem is lefoglal a blogírás)

Ha van kedved nézz be hozzám: [link]

2012. júl. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ha géphez ülök megnézem. Minél hamarabb.:D
2012. júl. 7. 19:03
 8/9 Panna99 válasza:
nos én elég kritikus vagyok ilyen témában, kivéve ha a barátaimról van szó.de mivel nem ismerlek nem fogok hazudozni, bár most hiheted azt hogy azt teszem, mivel nagyon tetszett.Jó a történet meg minden. csak így tovább:)
2012. aug. 21. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszii..:D
2012. szept. 22. 15:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!