Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a One...

Mi a véleményetek a One Direction-ről szóló fanfiction-ömről?

Figyelt kérdés
[link]

2012. jún. 22. 10:44
 1/8 anonim ***** válasza:
53%

szeretem a(z) One direction-t, tetszik a történet. Nem vagyok vmi nagy író, de egy pár jó tanácsot talán tudnék adni.

1. Húzd el egy kicsit a történetet, és ne egyik pillanatról váljon át "csodákba". Ettől egy kicsit érdekesebb lesz.

2. Nem tudom ki hogy van vele, de én nem igazán szeretem azt, hogyha olyan van hogy *egyik szemszögéből*, *másik szemszögéből*,ezek nélkül szerintem a "csattanók" még ütősebbek, váratlanabbak lesznek.

3. Ez nem film, fontos a környezet leírása, nem muszáj nagyon részletesnek lennie, elég annyi, hogy milyen színű a fal, meg ilyenek.

4. a bevezetés, nagyon sok történetet olvastam már, ami csak úgy elkezdődött.. Semmit sem tudtam meg a szereplőről,hogy milyen az élete,hogy néz ki, hogy éppen mit csinál és mit fog csinálni..


Ezeket egyáltalán nem kötözködésből mondom, csak jó tanácsok :) örülök ha segítettem..

egyébként eddig tetszik a sztori :) vicces, és érdekes! csak így tovább!

2012. jún. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Most olvastam el...:) Nekem nagyon-nagyon tetszik! Folytasd légysziii! :) Mikor lesz új rész? :) Nagyon király. <3333
2012. jún. 24. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok,köszönöm szépen mindkét kommentet! Idáig mindig csak olyanokat kaptam,hogy: Jaj nagyon tetszik! vagy Mikor írod a következő részt?!? Az első kommentelő üzenem,hogy nagyon hasznos tanácsokat adtál,igérem,hogy be fogom tartani őket! A szemszöges íráshoz visszatérve: most kezdtem el így írni és egy idő után rájöttem,hogy nem is olyan jó külön szemszögből írni. :) A másik kommentelőnek pedig azt üzenem,hogy örülök ha tetszik és jövőhéten fogok tudni felrakni újabb részt mert most éppen nyaralok. :) További szép napot!
2012. jún. 26. 21:01
 4/8 anonim ***** válasza:
esetleg pakold fel Merengőre, és szólhatsz fórumon a Kritika Klubosoknak, hogy kritizálják! na azok aztán jó hosszú kritikát írnak. :) én is tag vagyok. a gilderoy sarokban tudod reklámozni.
2012. jún. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Huh köszi szépen az ötletet! Még megírok pár részt aztán szerintem felrakom a Merengőre.... :)
2012. júl. 1. 10:00
 6/8 anonim ***** válasza:
Folytasd lécci, ameddig csak lehet :D egyszóval: nagyon tetszik!! :):) Ügyi vagy
2012. aug. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

nagyon jókat írsz :D

Én is találtam egy nagyon jó fanfictiont, ezt nem én írom, csak olvasom, de nagyon tetszik :D Less be ha van kedven, szerintem megéri :)

2012. aug. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Panna99 válasza:
megnyitottam a blogot a kinézetbe már beleszerettem:D na de a történet. IMÁDOM. nekem is van egy blogom. de ennek a közelébe sincs:) amúgy hogy csináltad ezt a kinézetet? nekem is blogspotom van de ilyet nem találtam.
2012. aug. 21. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!