Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi az amit meg "kell" tenned...

Mi az amit meg "kell" tenned egyetemi/középiskolás éveid alatt?

Figyelt kérdés
olyanra gondolok mint pl volt a gossip girl sorozatban egy lista amin azok a dolgok voltak felsorolva amit meg "kell" tenniük még mielőtt lediplomáznak, ilyen volt az édes hármas :D és tényleg ilyen őrültségeket kell csinálni mert utána már nem tudsz ilyenekbe belemenni, ilyenkor kell élni az életünket :D szóval arra akarok kilyukadni, hogy szerintetek mi az amit érdemes megtenni? írjunk egy listát :D
2012. jún. 9. 00:24
 1/3 anonim ***** válasza:

én úgy gondolom, hogy mindent meg tettem már, ami ilyen dolog. voltam már szórakozóhelyeken, bulikon, discokban, házibuliban, füveztem már, cigiztem már, piáltam már, szerintem mindent ki próbáltam amit szerettem volna (persze mindegyiket abba is hagytam, a szórakozóhelyek kivételével, mert csak kipróbálás erejéig akartam élni velük)


viszont egyetemista koromra szeretném ki próbálni ténylegesen a magán életet, ha lesz rá lehetőségem. amikor van egy saját kisebb lakásom, van egy kiskutyám és ennyi. de valószínű ez elég távoli vágy, mert félek h nem fogok tudni annyi pénzt keresni, főleg, hogy közben még tanulok is.



17/F

2012. jún. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát igen, tanulás mellett meg pláne nehéz pénzt keresni.
2012. jún. 10. 11:57
 3/3 anonim ***** válasza:
TANULNI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2013. febr. 10. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!