Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Lehet Valakit egyetemi koliba...

Lehet Valakit egyetemi koliba helyezni, hiába középiskolás úgy, hogy hétvégenkéntekre is ott maradjon?

Figyelt kérdés
Ja, és érdekel, hogy mennyi foritba kerül, és hogy Valaki bír-e ajánlani egy ilyent Budapesten? Meg hogy mi az eljárás, meg blablabla? Esti tagoztos diákról van szó, középiskolás 10-es.
2010. szept. 26. 22:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem. Mivel még az egyetemistáknak sem elég a hely. Egyébként ha fel is vennének, teljes összeget kérnének érte, annyiért meg albérletet is lehet kapni.


De miért kellene egyetemi kollégium? Az esti órák miatt? Mert akkor esetleg keresd meg a Hegedű vagy a Pannónia utcai kollégiumot, ott ilyen órarendű diákok élnek elsősorban.

2010. szept. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
De az meg mennyi? Te vagy már konkrét. És hanyadik kerületben vannak azok a kolik?
2010. szept. 26. 22:37
 3/19 anonim ***** válasza:
89%

"De az meg mennyi? Te vagy már konkrét."

ezt nem értem, próbáld meg egyértelműen megfogalmazni és akkor válaszolok rá szívesen.

A kolik a 6. és a 13. kerületben vannak.

2010. szept. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Ez az egyértelmű, de csak ha skizo vagy, akkor lehet ez neked bonyolult. Ráadásul az is érdekel, hogy vannak-e egyetei kolikban bejárós Tanároknak Diákoknak foglalkoztatóórájuk. Remélem érted, OkosTóni. Meg MENNYI PÉNZ?
2010. szept. 26. 22:52
 5/19 anonim ***** válasza:
80%

Kedves kérdező, én tényleg szívesen segítettem volna neked. De nagyon magas lovon ülsz. Tulajdonképpen amennyi információt megadtam neked, abból a Google-t használva már rég kideríthetted volna a kérdéseidre a választ. Ha már nem tudod értelmesen föltenni őket.

Ettől függetlenül segítettem volna neked, ha egy kicsit kedvesebb vagy. De az okostónizás nem vall éppen kedvességre. Innentől nem fogok neked segíteni semmit, oldd meg magad a problémád.

2010. szept. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Drágám, a makacsság csak akkor hasznos, ha kitartóerő.
2010. szept. 26. 22:59
 7/19 anonim ***** válasza:
91%
Röviden szólva: NEM!
2010. szept. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Kösz, legalább rövid voltál, és nem-es. Most bókoltam, ha nem vetted volna észre.
2010. szept. 26. 23:10
 9/19 anonim ***** válasza:
83%

Te direkt vagy ilyen gyökér, vagy csak játszod az agyad?

Amúgy beszélni MADZSAR?

2010. szept. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
És mi van "Azokkal", Akik esti tagozatos létükre kolisok? És hétvégenkéntre is bennmaradandók. Na??? És az mennyi?
2010. szept. 26. 23:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!