Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Lehet Valakit egyetemi koliba...

Lehet Valakit egyetemi koliba helyezni, hiába középiskolás úgy, hogy hétvégenkéntekre is ott maradjon?

Figyelt kérdés
Ja, és érdekel, hogy mennyi foritba kerül, és hogy Valaki bír-e ajánlani egy ilyent Budapesten? Meg hogy mi az eljárás, meg blablabla? Esti tagoztos diákról van szó, középiskolás 10-es.
2010. szept. 26. 22:08
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

"Meg hogy mi az eljárás, meg blablabla? "


A kollégiumi díj blablablabla Ft/hó. Eléggé konkrét voltam?

2010. szept. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Azok, akik esti tagozatos létükre kolisok, azok este járnak suliba, nappal dolgoznak, éjszaka meg a koliban aludni. Amúgy az is blablabla Ft.
2010. szept. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Értem én a magyart. Kérdés... akkor mennyi az annyi? Rossz szemem van. A bunkóság meg ott kezdődik, ahol lehet indokolni. Meg tényleg, nagyon nem jönnek ezek a konkrét válaszolok. Meg kéne piszkálni az agyat.. vagy az vizet benne, hogy: ébresztő, mindjárt aludhatsz, demég!
2010. szept. 26. 23:42
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi az annyi? Hány éves a kapitány? Szerencsekerék? Skandináv lottó? Kettőn áll a vásár?

Amúgy amióta ugrálsz itt nekünk, meg is nézhetted volna google-ban, vagy mivel hétfő van, (ergo munkanap) akár fel is hívhattad volna őket. De kérdezz rá légyszi, hogy van.e gumifalú szobájuk. Sokunk dolgát megegyszerűsítenéd ezzel.

2010. szept. 27. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Nahát, Te megengeded. Nos, nem vagyok zárt osztályra való, tehát pszichológus ne legyél. Minek nézzem meg a google-ban, ha Te is bírsz válasszal szolgálni, párdon: csak bírnál. Dehát itt csak okoskodni vannak "Az" Emberek, és nem okosodni, mint én szeretnék.
2010. szept. 27. 08:02
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező,

Az egyik válaszoló megadott neked két kollégiumot. Google-val keresd meg őket, biztosan van honlapjuk, telefonszámuk, egyéb elérhetőségük, ahol tájékoztatnak a lehetőségekről és az árakról, mennyibe kerül a szállás külsősöknek, bárkinek.

Azért te magad nézd meg, mert mi is sokfélék vagyunk, mondhatunk butaságot is, vagy hiába vagyunk jószándékúak, az információink elavultak lehetnek. Nem beszélve arról, hogy biztos te is észrevetted: legtöbbször akkor teszed a legjobbat magadnak, ha nem vonsz be másokat, nem bízod magad mindig másokra. (Gyakorikérdések.hu-n én is leginkább támpontot adok, ez inkább lelkiismeretesség, mint bunkóság vagy makacsság. Hiszen pl. ha valaki egészségügyi témában tesz fel kérdést, hasznosabb, ha az orvosát keresi fel és nem 10 ismeretlen válaszoló házi módszereit alkalmazza.)

Mellesleg, ha beírod Google-ba, hogy "fővárosi fenntartású kollégiumok", az első találat már ad egy listát, címmel, telefonszámmal. Ott láttam mindkét említett helyet. :)

[link]

2010. szept. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Ez jó nyálas írásra sikerült, de legalább előbb kiszárad a szád, mint kézcsókot akarnál adni Valakinek (na jó, csak Nőknek). Lehet, hogy nem is férfi vagy, akkor többet nem tipp(mix)elek. Jobban esik így, ha belinkeled, mint ha keresésre buzdítasz. Köszi, puszi.
2010. szept. 27. 09:07
 18/19 anonim ***** válasza:
A pici popsidat ne nyaljuk ki?
2010. szept. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező,

Ha megnézted volna, hogy melyik válaszoló hány százalékban hasznos válaszokat ad (mások szerint), akkor láthatnád, hogy 8:55-ös felelet megírója nem egyezik a többivel, a fentiekkel: mivel az ÉN vagyok, egy másik névtelen valaki. (Legalábbis úgy tudom, hogy egyéniség vagyok, másik Homo sapiens sapiens.)

"Örülök", hogy nyálasnak mondod - egyébként igen, én nem mellesleg nő vagyok, az előttem válaszoló, aki meg jogosan kapott a fejéhez, hogy atyaúristen, nem tudom, milyen nemű.

Sértődés és követelőzés helyett meg ezerszer jobbat teszel magadnak (is), ha megérted, hogy ezen az oldalon (és máshol szintúgy, sőt a valóságban sem) nem fognak térdreborulni előtted az emberek.

2010. szept. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!