Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Érintőképernyő (Xperia,...

Érintőképernyő (Xperia, Galaxy, stb), vagy Blackberry?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyik jobb és miért?

2012. jún. 3. 02:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Blackberry egy kalap sz.art nem ér.

Magukat egyéniségnek tartó, feltűnési viszketekségben szenvedők játékszere.

2012. jún. 3. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azért szaladgál nyugaton mindenki ilyennel:D...

Attól,hogy az ára nem megfelelő a magyar pénztárcáknak,ergo kevés embernél látsz,még nem kell ezt írni.

Nekem is ilyen van,igaz nekem a munka miatt.

El kell dönteni mire akarod venni.

Egy megbízható telefon,stabil szoftver,háttérbe szoruló multimédia,kevesebb alkalmazás az átlagnál.

A másik oldalon vannak a "parasztvakító" telók,hd minőségű kamera,10 ezer mb pixel,5 millió alkalmazás.

És nem 1-nek brutál magas ára van..

2012. jún. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Előző:


miről beszélsz?

BB sehol sem valami nagy szám.

USA-ban is Android+iOS több, mint 90%-os arányban uralja a piacot, a többi OS oszlik meg azon a maradék kevés százalékon.


Lehet, hogy nem szar a BB, valakinek biztos jó, nekem nem való, nem is tudok róla olyan sok mindent (ezért sem fikázom), de akkor sincs sehol eladás szempontjából a "normál" telefonokhoz képest.

2012. jún. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!