Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék troll? Tippek?

Hogyan lehetnék troll? Tippek?

Figyelt kérdés
Most még kissé félős vagyok, de egy eléggé troll társaságba akarok beilleszkedni és tudni szeretném hogyan lehetnék én is olyan.
2012. jún. 1. 20:29
 1/2 anonim ***** válasza:

A legegyszerűbb mód: építs egy időgépet, menj vissza a múltba, és intézd el, hogy a mostani apád helyett egy hegyi troll termékenyítse meg anyukádat. aztán 9 hónap múlva troll leszel. ennyi

Amúgy meg van különbség a közönséges bunkók és a trollok között, nem tudom miért akarsz trollokhoz hasonlítani.,-.-" maradj olyan amilyen vagy, max megvernek, de akkor ink szerezz vmi fegyót..gta-zz sokat, hogy megtanulj késelni meg jól célozni, és járj a kariddal konditerembe, hogy nőjjön a tiszteleted az izmoddal együtt :)

2012. jún. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi a baj a trollokkal. Szerintem ő olyan emberek akik mindenből viccet tudnak csinálni és mindíg jól érzik magukat. Nekem bejön a stílusuk ezért szeretnék velük haverkodni.
2012. jún. 1. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!