Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Pénzt szeretnék szerezni ....

Pénzt szeretnék szerezni . Bármilyen munkával. Suli közben hova vennének fel? és hogyan? (tippek) ruhák eladására is gondoltam de azt sem tudom megoldani mer nem veszi meg senki pedig márkásak :S milyen lehetöségek lehetnek még?

Figyelt kérdés
2009. okt. 22. 18:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Tedd fel a saját ruháidat a teszvesz.hu-ra.

A márkás ruhák ott is kelendőek. Csinálj jó képeket, mérj le mindent, írj jó leírást, és ne elszállt árakat szabj meg.


Én szoktam ott vásárolni, de csak olyan eladóktól, akiknél ott vannak a méretek, a "kérésre mérek" - től menekülök, nem kérdezek, hanem továbblépek. A jó, kivehető fénykép is alap, ha csak egy homály, akkor már nem érdekel.


Olyan árat szabj meg, amennyit Te is kifizetnél érte, akik gyorsan akarnak meggazdagodni, azok csalódnak.


Itt fontos, hogy legyen bankszámlád, ahova utalnak a vevőid.... ha csekken adják fel, az + 280 Ft, ezt pedig nem szeretjük :)


Ez a legegyszerűbb pénzszerzési mód.

2009. okt. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi szépen . több ötleted van??:)
2009. okt. 28. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!