Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Nem lehet, hogy csak szimplán...

Nem lehet, hogy csak szimplán semlegesek voltunk az Eurovízión a külföldieknek?

Figyelt kérdés
Oké, hogy "utálnak minket, semmi jelentőségünk sincs, itt úgyse a zenére szavaznak", de akkor, hogy lett Rúzsa Magdi 9.??? Akkor még fontosak votunk vagy mi?

2012. máj. 27. 00:52
 1/8 anonim ***** válasza:
32%

Én most megnéztem youtube-on mivel lépett fel Magyarország, hát semmi extra nem volt benne, unalmas. Annyi jó magyar metál zenekar van, ami kimagasló külföldi tekintetben is, de róluk senki se tud, mert szerencsére nem olvadnak bele a média szarságaiba.

Annyit akarok mondani, hogy amíg ilyen semmitmondó hülyeségekkel próbálkoznak a magyar zsidók, addig nem leszünk elöl az Eurovízió-n.

Még ha az országok nem is szavaznának ránk sokat, a közönségnek akkor is bejönne, és szerezne egy kis hírnevet az ország.

2012. máj. 27. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Én is erre gondolok. Én az Eurovízió előtt is ismertem a Compact Discót és tudtam, hogy minőségi, amit csinálnak, de amikor meghallottam a dalt, annyira nem tetszett. És azt vegyük figyelembe, hogy a nézők 95% ma este hallotta először a dalokat.

Amúgy meg minden országban "a külföldiek utálnak minket" szöveg megy, ahány külföldivel találkoztam eddig (francia, angol, német, román, szlovák, lengyel) azzal jött, hogy mit gondolok az országukról.

Ezt most lehet, hogy magyarázkodásnak hangzik, de egyébként Szerbiát vajon ki szereti már? Mégis harmadik lett idén.

2012. máj. 27. 01:11
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
Az a baj hogy sosem ütős popos lendületes számokkal megyünk hanem könnyen felejthető, langyos, színpadilag 0 produkciókkal.nem rossz a CD száma csak nem eurovízióra való.tavaly wolf kati sokkal esélyesebb számmal indult (eurovizió szempontból) viszont az előadása pocsék volt, semmi színpadkép csak állt és énekelt szinte...
2012. máj. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%
egyáltalán honnan rángatták elő ezt a compact disco együttest? az életben nem hallottam még.
2012. máj. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Sehogy se fogunk nyerni. Rúzsa Magdi, ha másik ország színében indult volna(mondjuk egy AZERBAJDZSÁNban) akkor nyerhetett is volna. Én szerettem a compact disco dalát, és ha figyelsz a szövegre sokkal többet mond mint egy lálálálállálálálálá-v. Ez van, hozzáteszem, hogy Engelbert Humperdinck, és a dán hölgy volt a kedvencem, mégis ott kullogtak a végén, sokáig pont nélkül. Lehet velem van a baj...
2012. máj. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 DDD97 ***** válasza:
52%
Én azt sem értem, hoghy Zaerbajdzsán miért indulhat, meg Oroszország... eredtieleg ez nem egy EURÓvíziós dalfesztivál, szóval európán belüli szarság? :D compact disco halál unalom volt, éenkesnek semmi hangja. A svéd csaj tényleg megérdemli a győzelmet, a száma nagyon jó. utolsó válaszoló: a dánok száma volt az angolok mellett a legrosszabb!!
2012. máj. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
47%
Légyszi mondjátok már meg honnan került elő ez az együttes? Miért pont ezeket küldték? Mikor döntötte ezt el és ki?
2012. máj. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
m1-en a dal című műsorban
2012. máj. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!