Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Fesztiválozók, válaszolnátok...

Fesztiválozók, válaszolnátok nekem néhány kérdésre?

Figyelt kérdés

Üdv!


Most mennénk életünkben először fesztiválra egy barátommal, az idei Rockmaratonra, főleg, hogy az utolsó. Mivel még soha nem fesztiváloztunk úgy igazán, ezzel kapcsolatban van néhány kérdésem.

Például az anyagiak. 6 napra alsóhangon menyiből lehet kijönni átlagosan? Milyen árak vannak az italokon? Elfogadható, vagy nagyon fel kell kötnünk a gatyát?


Mi gondoltunk arra, hogy viszünk legalább négy napi élelmiszert (hűtőtáskában elfér), viszont nem tudom beengedik-e?


A harmadik kérdés pedig, mennyire rizikós bevinni bármilyen italt? Nagyon szigorúan kutatják át a holmikat? Néhány üveg valamire gondoltam, a nagy hátizsák legaljára, a ruhák alá. Ott gondolom nem nézik olyan szigorúan, vagy igen?


Nagyjából ennyi első körben, de minden hasznos tippet, beszámolót, ötletet szívesen fogadok a tapasztalt fesztiválozóktól.


Köszi a válaszokat!



2012. máj. 8. 19:40
 1/3 anonim válasza:

a pénz kérdés az szerintem egyénfüggő, attól függ mennyit szeretnétek inni, enni stbstb

úgy számoljatok mintha 6 napig minden nap kocsmába mennétek és mellette valami egyszerű kaját ennétek.

fesztivál területén beül kicsit húzósabb árak vannak(de nem nagyon durva) most konkrétan nem emlékszem de a fesztivál területén kívül van 1-2 kocsma ahol szerintem elég emberbaráti árak vannak. benn van egy kis abc ahol normál árak vannak, de pl mi bementünk Pécsre ahol meg még olcsóbb dolgokat is találtunk :)

hűtőtáskába ha hoztok valamit számoljatok vele, hogy rohadt meleg van egész nap és minden felmelegszik.szerintem bevinni legfőképpen konzerveket vizet és ilyen száraz kaját(ropi,keksz,kenyér stbstb,,) érdemes...

beengedik a kaját.(persze nem ipari mennyiségbe) vizet korátlan mennyiségbe be lehet vinni de BONTATLAN ÜVEGBEN! :) nem pakoltatnak ki de végigtapogatják, hogy éreznek-e benne valami üveget vagy keményet.

nekem eddig mindig sikerült bevinnem nem kevés mennyiséget.pl tavaly 1 üveg vodka, becherovka, 6 üveg nestea, és 2 literes pálinka :) ezt túratáskába;) fontos, hogy ruhával legyen körbevéve és ne lehessen érezni kívülről :)

természetesen kisebb táskába belenézhetnek :)

remélem valamit segítettem, ha kérdés van még szóljatok :)


de azt még megjegyezném, hogy a legolcsóbb fesztivál :) ;)

2012. máj. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Igazából én is először megyek akármilyen fesztziválra, de azt mondom, hogy piát még (ha visztek), sátorba is bele tudjátok tekerni, azt ismerőseim azt mondják, nem nézik át, és azért elfér benne egy üveg akármi vagy kettő, a ügyesek vagytok...
2012. júl. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én tavaly voltam először, és idén is megyek. Mivel holnap indul, remélem még időben elolvasod a választ! :) Néhány körülbelüli árra emlékszem tavalyról,a pia drága, mivel erre építenek leginkább, a sör pl. este 5-6 után 450 volt, előtte olcsóbb. a rövidek jó drágák voltak szerintem. kaját ha akarok, olyasmi van, mint a strandokon: pizzaszelet (asszem 400 volt), langalló, stb. meg ugye van mini abc is, amiről azt írják, hogy a bolti árnak megfelelő, de drágább annál... pl. egy 1,5 literes ásványvíz 200 ft volt, ami a bolti ár majdnem kétszerese... de a többi cucc nem volt vészes, főleg reggelinek való volt ott: kenyér, tej, kakós csiga, sajtkrém, ilyesmik. de kaját be tudsz vinni, szal ha bementek pécsre, az interspar ott van az árkádban, a buszpályaudvarral szemben, ott is tudtok venni. piával nekünk nem volt szerencsénk, elvették a bejáratnál... még az üres üveget is (a mai napig nem értem, miért). de amúgy konzervkaját én is viszek hűtőtáskában, mer sokat lehet spórolni így, de ne tartsátok őket sokáig, mer tényleg iszonyat meleg lesz, és nem lenne jó egy hasmenés pont egy fesztiválon... Ha még lenne kérdésed, írj privátot, szívesen válaszolok - a mai nap folyamán persze :) Jó szórakozást nektek is!
2012. júl. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!