Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » (SZIN) Fesztiválozók! Alkoholt...

(SZIN) Fesztiválozók! Alkoholt hogy lehet bevinni a nagyobb fesztiválokra?

Figyelt kérdés

Nemsokára megyünk a SZIN fesztiválra sátrazni és elég tanácstalanak vagyunk.Nemtudjuk ,hogy hova rakjuk a "piát", illetve, hogy mennyire kutatják át a táskákat stb.

Válaszaitokat előre is köszönjük:) !


2010. júl. 31. 18:53
 1/5 anonim ***** válasza:
hát én voltam akkor nagyon gáz volt,mert még az övem is beizélt a fémdetektornál vagy minél xD és kb 5perc vt mire mindent leszedtem magamról... táskát átdúrják, fél litert lehet bevinni..de nem alkoholt! (beleszagolnak) de nyugodtan lehet ki-be járkálni és 5percre már találtok is boltot.hogyha már megvan a karszalag meg minden utána már nem igen nézik át többször szóval sztem ott már simán betudjátok rakni a táskába :D
2010. júl. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a gyomrotokban
2010. júl. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Első válaszoló! köszi a gyors válaszodat: D.

hálózsákot , sátrat átnézik? mert arra gondoltunk,hogy abba belecsavarnánk..

2010. júl. 31. 19:22
 4/5 anonim válasza:
Á esély sincs rá, hacsak nem ismered az "őrt". Mi kint piáltunk és az úgy sokkal jobb, meg olcsóbb. Kaját azt tudtunk bevinni, de csak mert az egyik srác lisztérzékeny és nem ehet meg akármit.XD
2010. aug. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

A Tisza folyón jól megrakott csónakon, vagy a Belvárosi hídról madzagon leengeded.

De legjobb, ha olyan helyre nem mentek ahol még a víz bevitelét ik korlátozzák.

Szegeden sok rendezvény van ahol nincs kolátozás.

2011. aug. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!