Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Első bulizás. De hogyan?

Első bulizás. De hogyan?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 17 éves vagyok, még sose voltam bulizni, barátaim se nagyon vannak. Igazából eddigi életem során sose csináltam semmit, csak otthon ültem a gép előtt.. Nem is vagyok túl jó arc stb... DE! Szeretnék megváltozni, szeretnék én is jó arc lenni, szeretnék barátokat, akik megtanítják hogyan lehetek olyan amilyen szeretnék. Arra gondoltam, hogy egy bulizástól talán több önbizalmam lenne.. Felmentem egy-két szórakozóhelynek a honlapjára, amiket pár ismerőstől hallottam.. Ezek közé tartozik ez a Bed Beach nevű is.. Hát láttam a honlapján egy videót. Ez nem igazán az én világom... HOGYAN TEHETNÉM AZZÁ?? :)

17/f



2012. máj. 1. 22:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
debreceni vagy?
2012. máj. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha a hajógyárin levő Bed Beachre gondolsz, semmiképpen ne oda menj először bulizni (lehet be se engednének, ha nincs megfelelő ruhád és megjelenésed), menj inkább morisonsba, ott lehet könnyen lehet ismerkedni, az lesz a neked való.
2012. máj. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem, miért? :D
2012. máj. 1. 22:23
 4/12 A kérdező kommentje:
22:23! És arról mit kell tudni? Még sose hallottam róla
2012. máj. 1. 22:24
 5/12 anonim ***** válasza:
2012. máj. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ismerősökkel menj el bulizni valahová, egyedül gáz is meg szerintem nem éreznéd túl jól magad.

Ha többen vagytok, akkor lecsúszhat 1-2 sör, hogy oldódj, bár 18 éves kor alatt nem sűrűn fognak beengedni a bulis helyek többségére, emrt a west balkános balhé óta mindenhol van biztonsági ellenőrzés (kocsmák előtt is nem egy helyen láttam már)

2012. máj. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
hol laksz?:) pesten?
2012. máj. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Bed beachel semmi baj nincs!:D
2012. máj. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
pesten laksz?
2012. máj. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

én morrisonsot elfelejteném a helyedben mert én voltam a közgázban, elég lucsok hely. viszont a morrisons liget jónak tűnik ott még nem voltam.

mindegy én a helyedben hajógyárin kezdeném, mert ott a legjobb. ha nem is a beddel akkor is a dokk beach szerintem egy nagyon jó hely, mondjuk ha feltétlenül disco szerűt akarsz akkor coro café, mert dokk beachen rnb zenék mennek.


ja és ne egyedül menj, több ok miatt is:

1. egyedül szar, oké hogy ismerkedsz de akkor se az igazi

2. veszélyes, maga a hajógyári biztonságos, de azért még is vannak helyzetek amiket lehet, hogy egyedül nem tudsz megoldani.


ja és egyébként a legfontosabb szabály: idegentől ne fogadj el semmilyen fogyasztható dolgot, elsősorban italokra gondolok, és ha ott veszel valami koktélt vagy bármit akkor le ne vedd a szemed az italodról mert belecsöpögtethetnek.


bedbe is mehettek végül is szerintem, atom jó hely, eddig csak kétszer voltam, de máris beleszerettem *-*

lényeg h viszonylag elegánsan öltözz és farmerbe menjél, mert engem pl egy lazább anyagú nadrággal tegnap nem engedtek be, mert hogy az melegítő és hogy ott annak helye nincs. ezért mentünk dokk beachre.



sok szerencsét a változáshoz :)


egyébként mondanám hogy gyere velünk csak az a gáz h mi is legközelebb 16.-án megyünk max.


szintén 17/F

2012. jún. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!