Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen a Jobbik...

Szerintetek milyen a Jobbik majálisa?

Figyelt kérdés
Úgy értem, csak szkinhedek mennek, vagy vannak normális emberek is? 9 és 12 éves fiaimmal ki merjek menni? 38/F

2012. ápr. 26. 13:26
 1/5 anonim válasza:
Nekem a nővérem ki szokott menni. Ő teljesen normális, 1 éves ikreivel fog most kimenni...
2012. ápr. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kedves 38/F!


Amit először beírtam, azt inkább kitöröltem.


Nyugodtan menjetek ki, nézzétek meg a programokat, élvezzétek a tavaszt.

Nagyon sok normális emberrel fogtok találkozni, és képzeld, lehet, hogy lesznek köztük kopaszok is a saját családjukkal, elhozzák ők is az asszonyt, meg a gyerkőcöket.

2012. ápr. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ÓÓÓ, nagyon jó. :) Nagyon sok a kisgyermek is, főleg ha szép idő van. Vannak gyerekprogramok, kifejezetten nekik. Szkinhedek meg elenyésző számban vannak.

Jó szívvel ajánlom, én is megyek. :)

Az év legnagyobb ingyenes fesztiválja :)

2012. ápr. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem voltam és mivel igen távol áll tőlem a rosszabbik, nem is leszek.

Azt gondold végig, hogy ha egy párt rendez egy eseményt (pláne, ha még a nevével is fémjelzi), akkor azért alapvetően az egy kampányfogás, egy imidzsépítés. Ez hiányzik a gyerekeidnek?

2012. ápr. 27. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

4.

A gyerek abból, hogy pártrendezvényen van, kb. 0%-t fog érzékelni.

2012. ápr. 27. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!