Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi tévő legyek?

Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok, nyáron elköltözök Angliába. A városomban van egy elég nagy szórakozóhely, megyeközpontban lakok, elég sokan járnak ide. Korhatár igazából meg van szabva, de fogalmam sincs milyen idős kortól lehet menni, de tulajdonképpen lényegtelen... van nem egy ismerősöm, aki 11 éves kora óta jár bulizni. Természetesen ők ilyen "nagy arcok". Én mindig is nagyon el akartam menni erre a helyre bulizni egyet. Nem csinálnék belőle rendszert (nem is tudnék) csak ki szeretném egyszer próbálni mielőtt elköltözöm. Barátnőim kitalálták, hogy mi lenne ha elmennénk ide bulizni. Én nagyon szívesen elmennék, de korainak érzem. Nagyon... Viszont a vágy is bennem van, hogy többet ide nem jövök vissza, költözés előtt ki akarom próbálni. A véleményektől is félek, hogy rossz hírem menne azért mert 14 évesen buliztam egyet. 8. osztályba megyek egyébként, szóval még nem vagyok 14, csak nyáron leszek annyi. Anya se engedne el szerintem, átverni nem akarom. De a barátnőimnek hogy mondjam el, hogy nem megyek?! Akarok menni, de ha az eszemre hallgatok nem megyek. Mi tévő legyek szerintetek? Az egyik barátnőm mániája, hogy elmenjünk, nagyon rosszul esne neki ha azt mondanám, hogy nem megyek. Őt is iszonyatosan hajtja a vágy, hogy elmenjünk. Én nagyon félek mások véleményétől, és attól is hogy korai, na meg anya... Bocsi a regényért, de döntésképtelen vagyok.
2012. ápr. 17. 23:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Pedig nagyon egyszerű.

Elmondod,hogy nem mehetsz és kész.

Mégis mi történne ha ezt mondanád?

Megsértődnek??Inkább ők ,mint anyukád.Amúgy meg ha Angliába mész a barátaid úgyis lekopnak,de anyud ott marad.Én nem játszanék a szüleim bizalmával.

2012. ápr. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igazad van.
2012. ápr. 18. 21:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!