Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Azt szeretném kérni hogy...

Azt szeretném kérni hogy valaki küldjön nekem egy tageléssel kapcsolatos oldalt ahol/amivel megtudnám tanulni?

Figyelt kérdés
Arra a tagelésre gondolok amivel az utcán "firkálni" szoktak!Előre is köszi!:D

2012. ápr. 10. 15:54
 1/6 Smartguy86 ***** válasza:
92%

Inkább rohadjon le a kezed, ha ilyeneket akarsz csinálni. A tag-nek semmi művészi értéke nincs, szimplán ocsmány, gyerekes, degenerált viselkedés, amit mellesleg jó masszívan büntetnek, ha egyszer elkapnak érte.


Remélem, egyszer a te kezed munkáját is valaki kidekorálja, akkor majd megérted, miért undorító dolog ez.

2012. ápr. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak úgy mondom ,hogy én nem utcán akarok firkálni hanem csak megakarom tanulni mert jól néz ki!
2012. ápr. 11. 17:17
 3/6 anonim ***** válasza:
40%
Ne akard megtanulni. Egyáltalán nem néz ki jól. Ezen felül a firkálókkal a teljes helyreállítási költséget kifizettetném. Esetenként akár több milliós tétel is lehet.
2012. ápr. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%

A tagelés szerintem is szánalmas. Önmagában.

Viszont a graffity, na az művészet. A tag az lehet az aláírás. Csak másoknak ne okozz kárt.

2012. ápr. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
60%
3-as Te miért akarod megmagyarázni hogy valakinek mi tetszik és mi nem?:D Egyébként utolsó hozzászólóval értek egyet, tag-et füzetbe, egy szép rajz viszont már megéri.
2012. ápr. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Az a helyzet van , hogy én is füzetbe/deszkámra szeretnék, mert nekem egyik haverom adott tag-elt deszkát csak eltört:\

És egyébkén a 3-as válaszoló tényleg ne mondja meg nekem mi jó és mi nem...,mert attól még ,hogy neked nem tetszik másnak tetszhet!

2012. ápr. 24. 16:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!