Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Egy buliba menyi pénzt kell...

Egy buliba menyi pénzt kell vinni?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 7. 22:47
1 2
 11/16 Combi27 válasza:

itt mindenki piálni jár buliba?Meg 500 pénz a beugró?bakker újra el kellene járnom szórakozni..amikor még jártam (12-14éve), akkor volt 500 a beugró bárhová mentem, akár faluba is.Egy sör volt 500, a tömény is ennyi de 4 cent.Azóta nem változtak az árak?

De persze vannak olcsó jó helyek eldugva kis falukba, ahol igaz nincsenek több százan, de mindig jó a hangulat,teltház van, nem kell részegeket, drogosokat kerülgetni, rendőrség sem jár a nyakatokra,olcsó a pia és az üdítő is.

Mennyi pénz vigyél?Ha a piától és a drogtól érzed jól magad el se menj.Ha a hangulattól, zenétől, és a társaságtól szórakozol jót akkor a belépő plusz pár ezer az italra (nem feltétlen kell piálni)

2012. ápr. 10. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Combi27 válasza:

"Fiú vagy lány vagy? Ez azért elég fontos tényező (és most lehet lepontozni), mert lányként elég olcsón meg lehet úszni egy estét, belépő + valami pia, a későbbiekben meg mindig találni olyan fiút, aki hű de menő arcnak akar látszani és minden szart hoz neked. Ez persze nem azt jelenti, hogy mindent igyál meg amit adnak, sőt légy óvatos!

lányként 2000-ből simán meg van egy esti bulizás "


Ez király...ki az a hülye aki minden szándék nélkül fizet egy lánynak?

2012. ápr. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

"Ez király...ki az a hülye aki minden szándék nélkül fizet egy lánynak?"

Sok gyökér van, aki bulikban a nőket csak egy lyuknak nézi. Azokat szerintem nyugodt szívvel ki lehet használni.


Én 5-10.000Ft között szoktam vinni.

500-1500-ból megvan a belépő. Buli előtti alapozásra általában rászánok 1000-1500Ft-ot. A buliban meg vagy nem költök semmit, vagy max 1-2000Ft-ot, ha nagyon jó a hangulat és van még kedvem inni valamit. Max. 5000-ből én általában kijövök, de mindig többet viszek biztos ami biztos alapon. Sosem lehet tudni, hogy például véletlen belebotlok életem nőjébe és akkor jó, ha meg tudom hívni valamire.

2012. ápr. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
1000Ft 1 koktél plusz ruhatár
2012. ápr. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Annyit amennyit amúgy nem sajnálnál kidobni az ablakon........
2012. ápr. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Olyan 6-8 ezerrel szoktam menni.
febr. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!