Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hajógyári mindegyik helyen...

Hajógyári mindegyik helyen tesznek drogot az italba, és tényleg sózzák a csapvizet?

Figyelt kérdés
Én ezt hallottam.
2012. márc. 31. 12:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Nincs túl jó hírük, az biztos. Három bedrogozott srác a Hév-nél, legalább két halott a Dunában, nem semmi.
2012. márc. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hajógyárin tényleg sok a drogos, de nem tesznek minden egyes italba drogot, legalábbis a pultosok nem, és azért nincs annyi ember, hogy titokban minden piába belecsempésszenek valamilyen bogyót.


Sós csapvízről még nem hallottam.

2012. márc. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Állítólag azért hogy ne tudjál inni a csapból, és azért is fogyasszál,végülis logikus. A srácokról a Dunában még nem hallottam, de az tuti hogy odadobják azt aki túl lőtte magát.
2012. márc. 31. 21:58
 4/10 anonim ***** válasza:
Egy srácról hallottam, évekkel ezelőtt utoljára a hajógyári kishídnál látták, amikor bement a szigetre. Eltűnt, aztán később valahol a Csepel-szigetnél találták meg a Dunában.
2012. márc. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Állítólag a biztonsági őrök is dobtak embereket a Dunába.
2012. márc. 31. 23:12
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom, én személy szerint nem járok oda, nem szeretem az ilyen helyeket, de haverjaim minimum fele minden hétvégén ott van, és nincs semmi bajuk.

Szóval ha csak bulizni mész oda és normális vagy nem fognak sehogy sem b.sztatni a biztonsági őrök, arra meg vigyázni kell mit iszol.

2012. ápr. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
És mit tesznek bele.
2012. ápr. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Sztem ez máshol is előfordul nem csak a hajógyárin! Egyik szórakozóhelyen sem szabad figyelmetlenül hagynod az italod! A csapvizet nem sózzák ez biztos!
2012. máj. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha megtámadnak a kidobók, nem tudsz menekülni, mert egy ingatag belső hidon kívűl már menekülési lehetőség nincs. Vagyis marad az igen erős sodrású Duna. És nem a HÉV felőli betonhídról tűntek el többen is, hanem a másikról.
2012. máj. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Már olvastam több mindent,meg néztem videókat,állítólag a hajógyárin lévő rendőrök is benne vannak az eltűnésekben,gyilkosságokban.
2012. máj. 10. 14:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!