Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hajógyári-sziget szórakozóhely...

Hajógyári-sziget szórakozóhelyein is tilos a dohányzás?

Figyelt kérdés
Ha igen az elég érdekes,hogy dohányozni nem szabad,drogozni meg igen.
2012. márc. 10. 17:00
 1/4 anonim ***** válasza:

hivatalosan drogozni sem szabad, az egy másik kérdés, hogy leszarják :)

egyébként ha már beindult a buli(értsd majdnem mindenki szét van csapva) akkor simán rágyújtanak bent is, annyi biztonsági meg nincs, hogy több ezer embert figyeljen, h van e cigi nála vagy sem.

persze azért már óvatosabb mindenki, sokszor csak rejtettebb zugokban vagy a wc-ben gyújtanak rá :) de nem hiszem, hogy ilyen helyekről teljesen ki lehetne szorítani a dohányzást a későbbiekben sem.

2012. márc. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
állítólag ott sok biztonsági őr van.
2012. márc. 16. 20:48
 3/4 anonim ***** válasza:
csak a téli szezonban a zárt szórakozóhelyeken tilos. egyébként meg drogozni se szabad nem tudom ezt honnan vetted, minden hol ki van plakátolva hogy ne akarj magadnak rosszat a droggal stb. ráadásul ellenőrzik a táskákat a bejáratnál.
2012. aug. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem tudod honnan vettem mi?Facebookon láttam egy képet,erről szólt hogy ne drogozz,ezt Vizo találta ki,hogy jó színben tűnjön fel,szerintem az összes hajógyáris jót röhög ezen,mert ott mindenki drogozik.
2012. aug. 4. 00:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!